Usługi szklarskie na najwyższym poziomie
Usługi szklarskie na najwyższym poziomie, Wonderglass Kamil Bartosz, Zielonki-Wieś

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5632211165
Rok założenia:
2013

O firmie

Nasza firma Wonderglass działa na terenie Parzniewa, w powiecie pruszkowskim, na terenie województwa mazowieckiego. Dystrybuujemy nasz asortyment na terenie całej Polski i poza jej granice. Firma jest prowadzona przez Kamila Bartosza. Rok założenia działalności to 2013.

Oferta

Pracownicy firmy Wonderglass świadczą usługi szklarskie, które swoją estetyką i finezją podbiły serca już wielu Klientów. Słyniemy z dużej precyzji i staranności podczas produkcji szkła. Nasi wyspecjalizowani pracownicy dbają o satysfakcję Klienta niezależnie od tego, czy realizują mniejsze, czy też bardziej rozbudowane projekty. Wciąż doszkalają się z wiedzy branżowej, aby jak najlepiej wykorzystywać swoje umiejętności.

Stale współpracujemy i przyjmujemy zlecenia od pracowni architektonicznych, indywidualnych inwestorów czy biur projektowych. Do wykonywania projektów używamy najwyższej jakości szkła hartowanego lub laminowanego, mającego różnorodne kolory i grubości. Nasze szkło wykorzystywane jest przez nas do obiektów mieszkalnych, publicznych oraz aranżacji wnętrz biurowych.

W skład szerokiej oferty Wonderglass należą m.in.:
  • witryny szklane,
  • szklane podłogi,
  • zabudowy szklane,
  • lustra na wymiar,
  • szklane panele kuchenne,
  • kabiny prysznicowe,
  • drzwi szklane.
Ponadto nabyć można u nas również kunsztownie wykonane szklane blaty, które cieszą się ostatnimi czasy dużą popularnością dzięki oryginalnej prezencji i nowoczesnemu designowi. Co więcej, oferujemy Klientom daszki szklane cechujące się dużą praktycznością, solidnym wykonaniem i bezpieczeństwem. Zachęcamy także do skorzystania z naszej propozycji dotyczącej napisów na szkle. Naszą ofertę uzupełniają balustrady szklane - samonośne i w profilu dolnym, efektownie komponujące się z pozostałym wnętrzem.

Na specjalne życzenie Klienta realizujemy nietypowe zamówienia. Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie, który umożliwia nam wielozadaniowość, a także znacznie skraca czas pracy. Zapewniamy korzystne ceny i terminową realizację wszystkich zleconych nam prac.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Wonderglass z Parzniewa.

Kontakt

Kontakt Wonderglass Kamil Bartosz

Wonderglass Kamil Bartosz, Zielonki-Wieś

Opinie (0)

Opinie o firmie Wonderglass Kamil Bartosz