Zdrowe jedzenie z dowozem
Zdrowe jedzenie z dowozem, WonderBowl, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8943195010

O firmie

WonderBowl prowadzimy we Wrocławiu. Food truck to najlepsze miejsce na zamówienie zdrowego jedzenia.


Oferta

WonderBowl to bardzo smaczne i zdrowe jedzenie. Zaletą naszego menu jest duży wybór i możliwość personalizacji poszczególnych dań. Zapewniamy również, że zamówione na dowóz posiłki trafiają do klientów ciepłe i w krótkim czasie! W food trucku korzystamy ze świeżych składników, w tym warzyw, serów i mięs. Mamy propozycje dla wegetarian i miłośników mięsnych potraw. Dania doskonale pasują, by posilić się w ramach lunchu, obiadu i kolacji.

Zdrowe bowle od WonderBowl m.in. zawierają kurczaka. Serwujemy chrupiącego kurczaka i kurczaka grillowanego. Łączymy go np. z kuskusem, batatami, ziemniakami, mixem sałat, pomidorem, marynowaną marchewką, burakiem, grillowaną papryką i nasionami oraz pestkami. Podajemy również takie dania, jak:
  • bowle z chrupiącą rybą,
  • bowle z szarpaną wieprzowiną.
  • bowle z camembertem,
  • bowle z halloumi.
Menu obejmuje również frytki z batatów z boczkiem, smażone ziemniaki z boczkiem i serem, krążki cebulowe i paluszki rybne. Do dań warto zamówię sosy, np. czosnkowy, słodko-kwaśny, bazyliowy, słodkie chili i arabski pikantny. By zaspokoić pragnienie, sprzedajemy napoje bezalkoholowe: gazowane i niegazowane. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień w WonderBowl. W tym celu najlepiej odwiedzić stronę internetową: https://www.pyszne.pl/menu/wonderbowl-wroclaw#kategoria_R7RO7OP71

Kontakt

Kontakt WonderBowl

WonderBowl, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie WonderBowl


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.