Ciekawy sposób spędzania wolnego czasu tylko z nami
Ciekawy sposób spędzania wolnego czasu tylko z nami, Wola Spółdzielnia mieszkaniowa, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5250006638
REGON: 000816581
KRS: 0000036462
Rok założenia:
1978

O firmie

Nasza Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola działa w Warszawie od 1978 roku. We wszystkich zarządzanych przez nas obiektach prowadzimy działalność kulturową oraz edukacyjną, a także sportową dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.

Oferta

Oferta organizowanych przez nas zajęć jest bardzo bogata i z całą pewnością każdy z mieszkańców znajdzie coś dla siebie. Wszystkie oferowane przez nas zajęcia prowadzimy od poniedziałku do soboty - zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Dla osób chcących spędzić czas aktywnie i w ciekawy sposób, przygotowaliśmy możliwość uczestnictwa w warsztatach malarskich oraz zajęciach plastycznych, a jakże zajęciach z nauki gry na instrumentach klawiszowych i gitarze.

Ponadto oferujemy:
  • zajęcia taneczne,
  • zajęcia szachowe,
  • zajęcia z obsługi komputera,
  • zajęcia nauki języków obcych,
  • zajęcia przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych oraz do matury.
Dysponujemy w pełni wyposażonymi pracowniami, w tym komputerową oraz plastyczną, a także lektoratową oraz pomieszczeniem przygotowanym do prowadzenia zajęć ruchowych i imprez kulturalnych dla mieszkańców i ich rodzin.

Spółdzielnia mieszkaniowa Wola prowadzi współpracę z organizacjami działającymi na rzecz osób niepełnosprawnych. W specjalnie przystosowanych salach są zajęcia z gimnastyki rehabilitacyjnej oraz jogi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Wola Spółdzielnia mieszkaniowa

Wola Spółdzielnia mieszkaniowa, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Wola Spółdzielnia mieszkaniowa