Badania techniczne i przeglądy rejestracyjne pojazdów
Badania techniczne i przeglądy rejestracyjne pojazdów, Wojmag Stacja Kontroli Pojazdów s.c. Magdalena Megger-Pszczółkowska Wojciech Megger, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5542837607
Rok założenia:
2009

O firmie

Wojmag, którego właścicielami są Magdalena Megger-Pszczółkowska i Wojciech Megger, funkcjonuje na rynku od 2009 roku. Siedziba działalności znajduje się w Bydgoszczy. Specjalnością zakładu są badania techniczne pojazdów.

Oferta

Wojmag to stacja kontroli pojazdów, która od wielu lat specjalizuje się w przeprowadzaniu badań technicznych i rejestracyjnych w pojazdach osobowych. Obejmują one między innymi przeglądy samochodów po wypadkach, pojazdów z autogazem bądź aut stosowanych do nauki jazdy. Firma dysponuje nowoczesną linią do diagnostyki stanu amortyzatorów, rozdziału sił hamowania i innych parametrów, które mają wpływ na bezpieczeństwo jazdy. W ofercie znajdują się między innymi:
  • badania okresowe pojazdów do 3,5 t.,
  • badania techniczne pojazdów sprowadzonych z zagranicy,
  • badania techniczne przyczep do 3,5 t DMC,
  • badania techniczne motocykli i motorowerów,
  • badania techniczne ciągników rolniczych.
Uzupełnieniem działań jest naprawa aut osobowych i dostawczych. Stacja bez problemu zajmie się serwisem silników, układów kierowniczych i wydechowych oraz wymianą płynów eksploatacyjnych i olejów. Pracownicy pomogą również w wymianie opon, montażu felg, wyważaniu kół, a także w napełnianiu opon gazem. Dodatkowo regenerują turbosprężaki i czyszczą silniki. Klienci mogą skorzystać też z usług przeglądu klimatyzacji. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób oraz ugruntowanej pozycji na rynku. Wojmag gwarantuje najwyższą jakość usług oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Kompleksowy przegląd klimatyzacji samochodowej przez firmę Wojmag
Kompleksowy przegląd klimatyzacji samochodowej przez firmę Wojmag
Klimatyzacja – jak każdy inny układ samochodowy – wymaga regularnych kontroli. Kompleksowy przegląd klimatyzacji wykona Stacja Kontroli Pojazdów Wojmag.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wojmag Stacja Kontroli Pojazdów s.c. Magdalena Megger-Pszczółkowska Wojciech Megger

Wojmag Stacja Kontroli Pojazdów s.c. Magdalena Megger-Pszczółkowska Wojciech Megger, Bydgoszcz

Opinie (1)

Opinie o firmie Wojmag Stacja Kontroli Pojazdów s.c. Magdalena Megger-Pszczółkowska Wojciech Megger

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dominik
Dominik
5.0
11.03.2021
Stacja kontroli pojazdów na bardzo dobrym poziomie. Wielokrotnie korzystałem z ich usług. Realizują zlecenia sprawnie i terminowo.