Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7741002289
Rok założenia:
1997

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku. Podstacja", zlokalizowana w miejscowości Gąbin w województwie mazowieckim, to punkt specjalizujący się w udzielaniu rzetelnej, kompleksowej i profesjonalnej pomocy w zakresie usług świadczonych przez pogotowie ratunkowe. W naszym zespole znaleźli zatrudnienie doświadczenie pracownicy medyczni, wykwalifikowani w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz opieki nad poszkodowanymi w trakcie transportu do szpitala.

Numer telefonu 24 277 13 17 służy do kontaktu z naszymi kompetentnymi pracownikami. W ten sposób można poinformować o zagrożeniu zdrowia lub życia ludzi. Telefonując, otrzymają Państwo konieczną pomoc wykwalifikowanych służb ratownictwa medycznego.

"Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku. Podstacja" jest położona w miejscowości Gąbin dokładnie zlokalizowana jest na Płocka 19. Kod pocztowy do korespondencji jest następujący: 09-530 Gąbin. Posiadamy indywidualny NIP 7741002289 pod którym "Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku. Podstacja" jest zapisana w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej).

Kontakt

Kontakt Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku. Podstacja

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku. Podstacja, Gąbin

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku. Podstacja


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.