Dorabianie i kodowanie kluczyków samochodowych
Dorabianie i kodowanie kluczyków samochodowych, Wmig. ZUH. Andrzej Polakowski, Ostrów Mazowiecka

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7591014930
REGON: 550421342
Rok założenia:
1996

O firmie

Zakład rozpoczął działalność w grudniu 1990 r. Główna działalność firmy prowadzona jest na terenie miasta i gminy Ostrów Mazowiecka. Awaryjne otwieranie zamków wykonujemy w promieniu 60 km od jej siedziby.
Główną specjalizacją naszej firmy jest profesjonalne i szybkie dorabianie kluczy zarówno na podstawie oryginału, kopii jak i samego zamka. Wykonujemy kopie przeznaczone do zamków drzwi mieszkaniowych, samochodów (w tym z immobiliserem) czy też motocykli. Wyspecjalizowaliśmy się w dorabianiu kluczy na podstawie zamków, stacyjek lub kart kodów.
Posiadamy bardzo duże doświadczenie w awaryjnym otwieraniu zamków. Wykorzystując sprawdzone sposoby oferujemy awaryjne otwieranie samochodów, bez zbędnego uszkadzania pojazdu. Oferowana usługa dostępna jest 24 h.
Wykonujemy również pieczątki dla firm, urzędów oraz odbiorców indywidualnych. Pieczątki wykonane metodą laserową charakteryzują się bardzo czytelnym i wyraźnym odbiciem.


Certyfikaty i dyplomy

Zakład posiada autoryzację wielu firm produkujących atestowane zamki do drzwi i klucze do mieszkań. Posiadamy certyfikaty następujących producentów zamków:
• ISEO
• LOB
• WENDT
• FAB
• SILCA
• FANA
• METALPLAST CZĘSTOCHOWA
• WILKA
• DIERRE
• MCM
• ELF
• OK’BUD

Oferta

Podstawową ochroną samochodów przed kradzieżą są zamki i kluczyki. Oczywiście czasami pojawiają się problemy z nimi, szczególnie w przypadku nowoczesnych rozwiązań. Na szczęście firma WMIG ma doświadczenie w serwisie tego typu. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. W nowocześnie wyposażonym zakładzie lub na miejscu wskazanym przez klienta firmowi specjaliści działają bardzo sprawnie. Zajmują się takimi usługami jak:
  • dorabianie kluczy samochodowych
  • dorabianie zapasowych kluczy
  • dorabianie kluczy do motocykli
  • kodowanie kluczyków do motocykli
  • programowanie kluczyków samochodowych
Klucze mogą być kopiowane na podstawie drugiego kompletu, bądź odtwarzane na podstawie zamka. Pierwsza usługą jest zdecydowanie prostsza i szybsza, ale w razie potrzeby firma radzi sobie z każdym wyzwaniem. Dorabiane są klucze w samochodach wszystkich marek. Ponadto naprawiane są stacyjki uszkodzone w wyniku przypadkowych działań lub włamań oraz otwierane zatrzaśnięte drzwi samochodowe. Dzięki doświadczeniu pracownicy firmy są w stanie otwierać drzwi w autach bez uszkodzenia zamków.

Wykonujemy również pieczątki dla firm, urzędów oraz odbiorców indywidualnych. W naszej firmie wykonają państwo pieczątki innowacyjną metodą laserową, która umożliwia wykonanie gumki stempalarskiej o bardzo dużej szczegółowości i trwałości. Pieczątki wykonane metodą laserową charakteryzują się bardzo czytelnym i wyraźnym odbiciem. Realizujemy zamówienia zaprojektowane przez klienta jak też projektujemy sami zgodnie z sugestią klienta. Zamówienie można złożyć przesyłając je na adres e-mail (wmig5@o2.pl).
Kolejną z usług proponowaną przez naszą firmę jest grawerowanie laserem. Oferujemy precyzyjne wykonanie dowolnego napisu lub grafiki na wielu materiałach, w tym między innymi na szkle, drewnie, gumie, plexi, itp. To szybka i skuteczna metoda, by przygotować niepowtarzalny, spersonalizowany prezent, identyfikator dla pupila lub zindywidualizowany napis na pucharze czy statuetce. Zapewniamy krótki termin realizacji zamówienia.

Więcej informacji związanych z firmą WMIG znajdą Państwo na stronie internetowej lub otrzymają pod podanym numerem telefonu.

Marki i specjalizacje

Zakład WMIG dorabia klucze do wszystkich marek samochodów, zamków, wkładek czy kłódek.

Artykuły

Jakie klucze można dorobić i do kogo się udać?
Jakie klucze można dorobić i do kogo się udać?
Uszkodzony klucz może przysporzyć nam wielu problemów. Warto jest posiadać zapasowy klucz do domu czy auta. Jakie klucze można dorobić i do kogo się udać?

Wideo

Kontakt

Kontakt Wmig. ZUH. Andrzej Polakowski

Wmig. ZUH. Andrzej Polakowski, Ostrów Mazowiecka

Słowa kluczowe

Opinie (10)

Opinie o firmie Wmig. ZUH. Andrzej Polakowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Artur
Artur
5.0
16.07.2020
Firma wykonała dla mnie zapasowe kluczyki. Poprzednie gdzieś przepadły, dlatego cieszę się, ze udało się odtworzyć rezerwę.
Mateusz
Mateusz
5.0
04.05.2020
Zepsuł mi się zamek w aucie i miałem spory problem. Nie mogłem przecież zostawić otwartego samochodu, dlatego pojechałem do firmy Wmig. Faktycznie, tak jak nazwa wskazuje, szybko naprawili zamek! Mogłem bez strachu zostawić auto na parkingu.
Darek
Darek
5.0
10.03.2020
Szybko i tanio! Bardzo mi zależało na dorobieniu kluczyka, a firma Wmig okazała się najlepszym miejscem do wykonania tego zlecenia.
Fabian
Fabian
5.0
01.01.2020
Potrafią programować na podstawie karty kodowej dlatego idzie im bardzo sprawnie. Polecam!
Mikołaj
Mikołaj
5.0
03.11.2019
Zgubiłem kluczyki do motocykla, ale na szczęście firma Wmig potrafi je odtwarzać. Trochę to kosztowało, ale szybko odzyskałem możliwość korzystania z maszyny.
Jarek
Jarek
5.0
17.09.2019
Po włamaniu do auta firma Wmig pomogła mi doprowadzić zamek do stanu używalności. Widać, że się na tym znają, bo bardzo sprawnie im poszło.
Adam
Adam
5.0
27.07.2019
Zleciłem montaż alarmu w aucie i dobrze się z tego wywiązali. Teraz wiem, że samochód jest bezpieczny.
Konrad
Konrad
5.0
20.05.2019
Dobry zakład. Nie naciągają klientów i szybko wykonują usługi.
Adrian
Adrian
5.0
22.03.2019
Kodowanie pilotów do aut nie stanowi dla nich problemu. Zrobili to niemal od ręki.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
28.01.2019
Jestem zadowolony z usług firmy WMIG. Naprawdę szybko sobie poradzili z naprawą zamka.