Przewóz osób niepełnosprawnych
Przewóz osób niepełnosprawnych , Wlatrans Wlatrans Wynajem busów Przewóz osób transport osób przewozy pracownicze, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5271706370
Rok założenia:
2008

O firmie

Firma WlaTrans została założona w 2008 roku. Jej siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Właścicielem jest Janusz Wlaźlik. Działalność oferuje usługi transportowe.

Oferta

Głównym profilem działalności jest przewóz pasażerski osób niepełnosprawnych. Firma zajmuje się transportem osób jeżdżących na wózkach oraz tych, które mają problem z samodzielnym poruszaniem się, np. po operacji, bądź nie mogą prowadzić samochodu. Wlatrans dysponuje odpowiednimi pojazdami, które przystosowane są do transportu tego rodzaju pasażerów. Samochody wyposażone są w specjalne windy i pasy do mocowania wózków. Są one sprawne techniczne, posiadają wszystkie przeglądy oraz pełne oświetlenie. Niektóre z nich mają też przyciemniane szyby.

Firma oferuje profesjonalny transport do szpitali, urzędów, teatrów, czy na lotniska. Bez problemu dowiezie klientów także na wizytę u znajomych, czy świąteczne spotkanie rodzinne.

Przewóz pasażerski obejmuje również:
  • wycieczki firmowe, wyjazdy integracyjne, szkolenia,
  • wycieczki uczniów i przedszkolaków,
  • pielgrzymki,
  • imprezy okolicznościowe: wesela, komunie, śluby, pogrzeby,
  • transfery lotniskowe,
  • imprezy sportowe,
  • koncerty.
Kierowcami pojazdów są doświadczone i wykwalifikowane osoby, które zawsze dbają o komfort pasażerów. W razie konieczności bez problemu zatrzymają się na postój w wybranym miejscu. Bardzo dobrze władają oni językiem angielskim, rosyjskim i włoskim, dlatego bardzo chętnie podejmą się przewozu klienta zagranicznego.

Uzupełnieniem oferty jest wynajem busów i autobusów. Są to pojazdy klimatyzowane, wyposażone w toalety i rozkładane fotele. Podróż umili na pewno także dvd.

Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

Zapraszamy.

Artykuły

Wlatrans – usługi transportowe dla osób niepełnosprawnych
Wlatrans – usługi transportowe dla osób niepełnosprawnych
Możliwość przemieszczenia się w mieście, czy wyjazdu na wycieczkę jest bardzo ważna, szczególnie dla osób niepełnosprawnych. Firma Wlatrans może im w tym pomóc.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wlatrans Wlatrans Wynajem busów Przewóz osób transport osób przewozy pracownicze

Wlatrans Wlatrans Wynajem busów Przewóz osób transport osób przewozy pracownicze, Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie Wlatrans Wlatrans Wynajem busów Przewóz osób transport osób przewozy pracownicze

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kazik
Kazik
5.0
13.09.2021
Firma Wlatrans zajęła się ostatnio transportem naszych pracowników na wyjazd integracyjny. Kierowcy świetnie znają trasy i zawsze zdążą na czas. To znakomici fachowcy!
Rajmund
Rajmund
5.0
12.07.2021
Jestem osobą, która na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim. Bardzo często muszę jeździć do szpitala, a samodzielnie nie mogę się tam dostać. Firma Wlatrans bez problemu zawozi mnie na umówione wizyty. Mają świetne busy, przystosowane dla takich osób, jak ja. Polecam.