Projektowanie i montaż nowych dźwigów
Projektowanie i montaż nowych dźwigów, Winda-Warszawa sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5210124745
REGON: 010597881
KRS: 0000138921
Rok założenia:
1992

O firmie

Winda-Warszawa to firma ze stolicy, pod obecną nazwą działająca od 1992 roku, choć jej początki sięgają 1988 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i usługach związanych z urządzeniami dźwigowymi, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń osobowych. Zakład jest w stanie wytwarzać ponad 500 dźwigów rocznie.

Oferta

Trudno sobie wyobrazić w dzisiejszych czasach budynki bez dźwigów ułatwiających poruszanie się pomiędzy piętrami. Ogromne doświadczenie oraz zaufanie klientów poszukujących najlepszych rozwiązań tego typu ma firma Winda-Warszawa. Przedsiębiorstwo kompleksowo podchodzi do realizacji zleceń, zajmując się projektowaniem, produkcją oraz montażem dźwigów oraz wind. W zakładzie, przy użyciu precyzyjnych urządzeń i najlepszych jakościowo materiałów, powstają kabiny oraz układy sterowania gwarantujące bezpieczne użytkowanie. Firma wytwarza również podzespoły do dźwigów i wind, dzięki czemu może w każdym momencie przeprowadzić prace konserwacyjne, modernizacyjne i naprawcze. Przez całą dobę świadczy usługi pogotowia dźwigowego.

Winda-Warszawa oferuje klientom m.in. nowe dźwigi przeznaczone do budynków wznoszonych dopiero lub modernizowanych. Dźwigi różnią się od siebie wieloma rozwiązaniami, w tym umiejscowieniem serca konstrukcji, czyli maszynowni. Może być ona umieszczona nad szybem, pod windą, z boku na dowolnym piętrze albo w szybie. Przy budowie dźwigów używane są silniki reduktorowe i bezreduktorowe, a rodzaje montowanych konstrukcji dźwigowych to:
  • dźwigi osobowe,
  • dźwigi towarowe,
  • dźwigi szpitalne,
  • dźwigi samochodowe,
  • windy dla osób niepełnosprawnych,
  • windy gastronomiczne,
  • windy hotelowe,
  • windy panoramiczne,
  • windy pożarowe.
Te ostatnie przeznaczone są dla ekip ratunkowych. Firma wykonuje też specjalne dźwigi monitorowane, dźwigi z wejściem z apartamentu oraz windy do mebli, starych budynków i silosów. Dodatkowym wyposażeniem wind mogą być drzwi odporne na ogień oraz specjalne oświetlenie. Windy są bezpieczne, łatwe w obsłudze i ciche. Możliwe jest wykonanie kabin o dowolnym kształcie i wyposażeniu. Zadbano również o niskie koszty eksploatacji i łatwość konserwacji.

Winda-Warszawa jest w stanie zmodernizować stare dźwigi osobowe i towarowe. Najczęściej wyposaża je we wskaźniki pięter, czujniki zamykania drzwi, awaryjne oświetlenie i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Więcej informacji dotyczących firmy Winda-Warszawa znajduje się na stronie internetowej. W sprawie zamówień i napraw najlepiej kontaktować się telefonicznie albo mailowo.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Winda-Warszawa sp. z o.o.

Winda-Warszawa sp. z o.o., Warszawa

Opinie (12)

Opinie o firmie Winda-Warszawa sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Maciacha
Maciacha
5.0
30.01.2022
Sprawnie wykonany montaż zamówionej windy, nie mam żadnych zastrzeżeń co do obsługi.
Jarek
Jarek
5.0
07.11.2021
Fachowo wykonana konserwacja windy, rzetelnie i w krótkim czasie.
anto_mana
anto_mana
5.0
22.09.2021
Szybko uporali się z usunięciem usterki i po awarii windy nie ma już ani śladu, pełen profesjonalizm.
Maciej
Maciej
5.0
16.07.2021
Rzetelni fachowcy od serwisu i napraw wind. Skuteczni i szybcy, polecam.
Borys
Borys
4.0
28.05.2021
Winda po modernizacja działa praktycznie nowa. Świetnie wykonana praca, polecam tę firmę.
Tomasz
Tomasz
5.0
10.03.2021
Wymiana windy na nową wykonana sprawnie i precyzyjnie. Sprawdzeni fachowcy od wind, polecam z czystym sumieniem.
Michał
Michał
5.0
30.01.2021
Najlepsza firma od wind w mieście. Produkcję i konserwację mają opanowaną perfekcyjnie.
Mirek
Mirek
4.0
27.11.2020
Prowadzą usługi pogotowia dźwigowego, dlatego w razie awarii nawet w nocy są w stanie pomóc.
Marek
Marek
5.0
27.09.2020
W kamienicy mamy mały szyb i potrzebna była nowa, ale wąska kabina. Nie mieli żadnego problemu z jej wykonaniem.
Krystian
Krystian
5.0
11.07.2020
Wykonują windy na zamówienie. Zależało mi na dodatkowym oświetleniu i systemie bezpieczeństwa. Wszystko zamontowali i działa.
Oliwia
Oliwia
5.0
09.05.2020
Zamontowali nową windę w moim bloku. Jest pojemniejsza i bezpieczniejsza, dlatego cieszę się bardzo, że to oni byli wykonawcami prac.
Sebastian
Sebastian
5.0
24.03.2020
Polecam Winda-Warszawa. Firma kompleksowo podchodzi do swojej pracy i nie tylko montuje dźwigi i windy, ale również je konserwuje. Dzięki temu konstrukcje działają bez zarzutu.