Projektowanie i montaż nowych dźwigów
Projektowanie i montaż nowych dźwigów, Winda-Warszawa sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5210124745
REGON: 010597881
KRS: 0000138921
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Jesteśmy renomowanym producentem urządzeń dźwigowych oraz ich komponentów działającym w Warszawie od 1992 roku. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, mamy ogromne doświadczenie w branży oraz zatrudniamy kadrę kompetentnych fachowców, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Oferta

Głównym przedmiotem naszej działalności są kompleksowe usługi dźwigowe. Oferujemy projektowanie, produkcję i montaż dźwigów. Wykonujemy doskonałe kabiny i systemy sterowania we własnym zakresie, w oparciu o oryginalne projekty naszych inżynierów. Produkowane przez nas dźwigi zostały wykonane według najnowszych osiągnięć techniki dźwigowej na podstawie projektów renomowanych specjalistów branży. Zajmujemy się również produkcją podzespołów do dźwigów, co umożliwia nam przeprowadzenie skutecznej i sprawnej naprawy każdego rodzaju wind.

Ponadto zakres naszych usług obejmuje usługi konserwacyjne urządzeń dźwigowych, na które składają się następujące czynności: smarowanie, czyszczenie i wymiana zużytych elementów. Działamy jako pogotowie dźwigowe 24h, oferując kompleksową pomoc o każdej porze dnia i nocy. Chętnie przygotowujemy dźwigi do badań UDT, a także bierzemy w nich udział.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi modernizacja i naprawa wind osobowych oraz towarowych. Przed rozpoczęciem wszystkich prac przygotowujemy odpowiednią dokumentację, pozwalającą na optymalne wykorzystanie przestrzeni szybu i maszynowni, wyposażenie dźwigu w wysokiej jakości urządzenia oraz dostosowanie go do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pełen zakres naszych usług obejmuje: sprzedaż nowych dźwigów, modernizację i wymianę dźwigów, konserwację i naprawę wind oraz produkcję dźwigów i komponentów.

Zapraszamy do podjęcia owocnej współpracy.

Kontakt

Kontakt Winda-Warszawa sp. z o.o.

Winda-Warszawa sp. z o.o., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Winda-Warszawa sp. z o.o.