Artykuły surwiwalowe i przedmioty do samoobrony
Artykuły surwiwalowe i przedmioty do samoobrony, Wild Team Michał Chrostek, Luboń

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 7811780320
REGON: 382539409
Rok założenia:
2019

O firmie

Wild Team
Firma powstała w 2019 roku w Luboniu. Istniejemy w sieci w formie sklepu internetowego pod adresem https://wildteam.com.pl - oferującego wszelkiego rodzaju produkty militarne, turystyczne, survivalowe oraz sportowe. Jesteśmy pełną ambicji parą, która próbuje urzeczywistnić swoje marzenia i wprowadzić je w życie.

Nasz misja
Naszym celem jest popularyzacja sportów militarnych, turystyki oraz szeroko pojętego outdooru. Chcemy zapewnić tobie drogi Kliencie - szeroką ofertę na niezawodny sprzęt zarówno pod kątem jakości, jak i konkurencyjnej ceny. Starannie selekcjonujemy oferowane produkty, sprawdzając je w najcięższych warunkach - tak aby każdy nasz Klient był zawsze zadowolony i usatysfakcjonowany.

Co wyróżnia nas od konkurencji?
Mówiąc tylko o najwyższej jakości produktów i najniższej cenie zapewne drogi Kliencie - nie uwierzyłbyś nam na słowo. Pozwól nam zatem pokazać ci to w praktyce!

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

ASG oraz Survival to coraz popularniejsza forma spędzania wolnego czasu. Przeżycie w niesprzyjającym terenie wymaga nie tylko dobrego przygotowania fizycznego, ale też znajomości technik przetrwania. Ich nieodzowną częścią są broń i inne elementy ekwipunku. Wszystkie można nabyć w atrakcyjnych cenach w sklepie Wild Team. Firma posiada duży wybór sprawdzonych i użytecznych artykułów, które doskonale nadają się do użycia przez zawodowców i osoby, które dopiero zaczynają przygodę z takim spędzaniem czasu.

Wild Team sprzedaje m. in.:
 • plecaki wojskowe
 • namioty
 • okulary strzeleckie
 • saperki
 • kominiarki
 • bransoletki przetrwania
 • maczety
 • tomahawki
 • multitoole
 • kamizelki oraz pasy taktyczne
 • noże
Dostępne noże mają składane lub stałe ostrza, natomiast multitoole to narzędzia wielofunkcyjne, łączące w sobie właściwości noża, piły, śrubokrętu i innych przedmiotów. W ofercie znajdują się też szale, chusty, zasobniki i mapniki. Na klientów czekają ponadto artykuły przeznaczone do samoobrony. Można wśród nich wymienić gaz pieprzowy i kajdanki.

Więcej informacji dotyczących sklepu Wild Team znajdą Państwo na stronie internetowej. Tam też można dokonać zakupów militariów i innych artykułów.


Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje artykuły takich marek jak Ka-Bar, SOG, Smith & Willson, Ultimate Survival, Bolle Safety, Cold Steel , United Cutlery, Wisport, Haasta.

Artykuły

Co trzeba wiedzieć o gazie pieprzowym, zanim go kupisz?
Co trzeba wiedzieć o gazie pieprzowym, zanim go kupisz?
Gaz pieprzowy to legalny sposób na samoobronę. Zobacz, czym jest, w jaki sposób go stosować i w jakich miejscach najlepiej kupować gazy pieprzowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt Wild Team Michał Chrostek

Wild Team Michał Chrostek, Luboń

Opinie (3)

Opinie o firmie Wild Team Michał Chrostek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Paulina C.
Paulina C.
5.0
19.05.2019
Sprzet tak jak obiecano - bardzo dobrej jakosci i dziala bez zarzutu. Pozytywne doswiadczenia przy zakupie, polecam!
Borys
Borys
5.0
22.05.2019
Polecam sklep Wild Team. Mają duży wybór i atrakcyjne ceny sprzętu surwiwalowego.
Loki
Loki
5.0
18.05.2019
Jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz z szybkości realizacji zamówienia :) Polecam!
Tagi