Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6332006792
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Filtrowentylacje, WIK-ZU - Niezawodne Filtry Powietrza, Jastrzębie-Zdrój Siedziba firmy WIK-ZU znajduje się w Jastrzębiu-Zdroju, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą konstrukcji przeznaczonych do filtrowania powietrza. Należy do Agnieszki Karwowskiej i prowadzi działalność od 2008 roku.

Oferta

Firma WIK-ZU jest ceniona przez klientów za dostarczanie wysokiej jakości produktów filtrujących powietrze. Są one oparte na najnowszych badaniach i powstają z materiałów renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Dzięki temu są skuteczne i niezawodne.

Gdzie znajdują zastosowanie produkty WIK-ZU z Jastrzębia-Zdroju?

Produkty WIK-ZU znajdują zastosowanie w systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w biurach oraz zakładach przemysłowych. Korzystają z nich fabryki mebli, zakłady spożywcze, zakłady poligraficzne, a także ciepłownie. Specjalne rozwiązania filtrujące są też używane w lakierniach samochodowych.

Jakie filtry sprzedaje firma WIK-ZU?

Filtry sprzedawane przez firmę WIK-ZU to wysokiej klasy rozwiązania. Można do nich zaliczyć:
  • filtry kieszeniowe,
  • filtry kasetowe,
  • filtry fan coil,
  • filtry do komór lakierniczych.
Te ostatnie filtry dostarczane są w odmianach sufitowej, podłogowej i kartonowo-labiryntowej.

Jakie dodatkowe rozwiązania do filtrowania oferuje firma WIK-ZU?

Poza filtrami firma WIK-ZU oferuje klientom kwadratowe i okrągłe worki filtracyjne oraz maty filtracyjne z włókniną G3, G4, F5, F6, F7, F9. Można je kupić w belach materiału albo przycięte na wymiar.

Dodatkowo firma realizuje indywidualne zamówienia na materiały filtrujące i sprzedaje środki przeznaczone do ochrony kabin lakierniczych marki Colad. Żele Colad Antidust zwiększają odporność lakierni.

Więcej informacji o firmie WIK-ZU i jej niezawodnych filtrach powietrza można znaleźć na stronie internetowej. Kontakt z przedsiębiorstwem jest możliwy poprzez pocztę mailową albo telefonicznie.

Kontakt

Kontakt WIK-ZU - Niezawodne Filtry Powietrza

WIK-ZU - Niezawodne Filtry Powietrza, Jastrzębie-Zdrój

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie WIK-ZU - Niezawodne Filtry Powietrza