Obsługa księgowa firm, fundacji i stowarzyszeń
Obsługa księgowa firm, fundacji i stowarzyszeń, Wiga Biuro Rachunkowe Jadwiga Wojciechowska, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8351379012

O firmie

Biuro rachunkowe Wiga istnieje na rynku od 2011 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Łodzi. Zajmujemy się świadczeniem usług rachunkowych. Osobą decyzyjną jest Jadwiga Wojciechowska.

Oferta

Posiadamy 7-letnie doświadczenie w branży księgowej. Specjalizujemy się w świadczeniu usług rachunkowych. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje wykonywanie rozliczeń finansowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych, a także wykonywanie rozliczeń z ZUS. Ponadto oferujemy obsługę kadrowo-płacową i doradztwo podatkowe.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co znacznie ułatwia nam wykonywanie powierzonych obowiązków zawodowych. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Specjalizujemy się również w sporządzaniu list płac.

Dodatkowo zajmujemy się ewidencją środków trwałych i ewidencją podatku VAT, sporządzaniem deklaracji podatkowych, przygotowywaniem sprawozdań na potrzeby GUS-u i ZUS-u oraz opracowujemy biznes plany. Chętnie współpracujemy z klientami, którzy rozpoczynają swoją przygodę z biznesem i planują założenie własnej działalności gospodarczej. Podpowiadamy też jaką formę opodatkowania wybrać oraz jakie dokumenty wypełnić i gdzie je dostarczyć.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia biura rachunkowego Wiga w Łodzi.

Zakres działalności

Doradztwo biznesowe
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Reprezentacja klienta w urzędach i innych instytucjach
Rodzaj obsługiwanych klientów
Fundacje i Stowarzyszenia
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Wiga Biuro Rachunkowe Jadwiga Wojciechowska

Wiga Biuro Rachunkowe Jadwiga Wojciechowska, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Wiga Biuro Rachunkowe Jadwiga Wojciechowska