Polisy ubezpieczeniowe dla każdego - ubezpieczenia rodzin, firm, pojazdów
Polisy ubezpieczeniowe dla każdego - ubezpieczenia rodzin, firm, pojazdów , Wiesława Wojciechowska Ubezpieczenia, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5991897292
REGON: 211044913
Rok założenia:
2017

O firmie

Do współpracy z naszą firmą zachęcamy wszystkie osoby, które chcą zabezpieczyć siebie lub swoją rodzinę przed nieprzewidzianymi wypadkami. Zajmujemy się doradztwem ubezpieczeniowym. Siedziba naszego biura znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, w województwie lubuskim. Działamy pod kierownictwem Wiesławy Wojciechowskiej.

Oferta

W naszej ofercie znajdują się polisy ubezpieczeniowe dla każdego! Są to ubezpieczenia pochodzące od sprawdzonych towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi współpracujemy. Naszym Klientom oferujemy między innymi polisy od firmy Concordia, czy Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Naszym celem jest dobór ubezpieczenia, które będzie obejmowało jak najwięcej zdarzeń losowych, jakie mogą przytrafić się naszemu Klientowi. Pod uwagę możemy wziąć branżę, w jakiej pracuje, ryzyko zawodowe, aktywność fizyczną, którą lubi, czy sposób dojazdu do pracy. Dla osób, które dużo czasu sprzedają za kierownicą, pracują w branży transportowej lub często dojeżdżają do Klientów, oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC i NNW. Rozbudowa polisa AC to możliwość ubiegania się o odszkodowanie, nawet wtedy, kiedy to kierowca sam spowodował wypadek. Polisa chroni też właściciela pojazdu w przypadku kradzieży auta, czy jego uszkodzenia.

Do naszej oferty należą również:
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia finansowe,
  • ubezpieczenia rolnicze,
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia domu i mieszkania.
Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, które pozwolą zabezpieczyć sprzęt elektroniczny, meble oraz inne mienie w przypadku powodzi, zalania, huraganu, czy kradzieży.

Mamy również korzystne ubezpieczenia turystyczne, które stanowią podstawę dla zabezpieczenia finansowego w przypadku poważnej choroby za granicą lub utraty bagażu i dokumentów.

Nasi agenci są do dyspozycji Klientów. Wyjaśnią wszystkie trudne terminy znajdujące się na umowie, pomogą zweryfikować dostępne oferty i zajmą się formalnościami.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Gorzowie Wielkopolskim.

Artykuły

Ubezpieczenia upraw rolniczych – co obejmują i gdzie szukać najlepszych ofert?
Ubezpieczenia upraw rolniczych – co obejmują i gdzie szukać najlepszych ofert?
Prowadzisz działalność rolniczą i szukasz dobrej opcji ubezpieczenia swoich upraw? Sprawdź, jaki konkretnie zakres ochrony gwarantują wyróżniające się oferty!
Ubezpieczenie domu i mieszkania – dlaczego odpowiedzialny właściciel wykupuje polisę?
Ubezpieczenie domu i mieszkania – dlaczego odpowiedzialny właściciel wykupuje polisę?
Nieruchomość to często najcenniejszy majątek, który posiadamy, dlatego należy go ubezpieczyć. Polisa obejmuje listę ryzyk i zabezpiecza przed utratą mienia.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wiesława Wojciechowska Ubezpieczenia

Wiesława Wojciechowska Ubezpieczenia, Gorzów Wielkopolski

Opinie (23)

Opinie o firmie Wiesława Wojciechowska Ubezpieczenia

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

biznesmen
biznesmen
4.0
11.05.2022
Profesjonalna kadra, znająca przepisy oraz oferty ubezpieczeniowe. Potrafili dopasować porządną polisę dla większej spółki. Wizyta nie trwała długo.
Franciszek
Franciszek
5.0
19.03.2022
Niestety miałem okazję skorzystać z polisy, którą tu nabyłem, kiedy zostałem okradziony. Ubezpieczalnia wypłaciła pieniądze, dlatego chętnie wystawiam pozytywny komentarz dla tego biura! Zapewniliście mi prawdziwą pomoc.
Maciek
Maciek
5.0
08.01.2022
Sprawdzone biuro ubezpieczeniowe. Cała nasza rodzina ma tutaj polisę. Oferuję umowy z wypłacalnymi towarzystwami. Są bardzo pomocni przy wypełnianiu wniosku.
Lidka
Lidka
4.0
11.11.2021
Pani w biurze pokazała nam kilka ofert dostosowanych dla nas. Żadna polisa nie była tak naprawdę droga. Zdecydowaliśmy się na jeden z wariantów. Agentka bardzo szybko załatwiła formalności. Polecamy za obsługę.
def111
def111
4.0
07.09.2021
Mam o nich dobre zdanie. Agentka bardzo kulturalna i pomocna. Wyjaśniła dosłownie wszystkie szczegóły oferty. W końcu czułem, że wiem w stu procentach, co podpisuję i za co będę płacił.
Koko sanki
Koko sanki
5.0
16.07.2021
Mam od nich polisę na sprzęt w moim biurze. Płacę całkiem sporą kwotę, ale ubezpieczenie jest bardzo rozbudowane. Praktycznie w każdym możliwym przypadku całe biuro, komputery i maszyny są ubezpieczone od każdego nieszczęścia. Bardzo kompleksowa oferta.
Paulina
Paulina
5.0
07.05.2021
Szczerze polecam. Brałam od nich ubezpieczenie na tegoroczne wakacje. Niestety zgubiłam bagaż i dokumenty. Skontaktowałam się z ubezpieczycielem, który bardzo mi pomógł. Agent zaoferował mi więc ubezpieczenie, które naprawdę zadziałało i było dla mnie wtedy ogromnym wsparciem.
Igor
Igor
4.0
11.03.2021
Rzetelna firma, która oferuje polisy z wypłacalnych towarzystw ubezpieczeniowych. Dostosują raty do możliwości Klienta.
Filip
Filip
5.0
25.01.2021
Chętnie ich polecę, ponieważ ubezpieczyłem tutaj swój dom, a kiedy ulewa zalała nam poddasze, towarzystwo wypłaciło nam pieniądze. Jak widać, warto było skorzystać z ich usług!
Wojciech
Wojciech
5.0
01.01.2021
Współpraca na wysokim poziomie. Polecam.
Adam
Adam
5.0
28.11.2020
Ogromny wybór ubezpieczeń dla rolników. Ja skorzystałem i zakupiłem. Polecam.
Asia
Asia
5.0
18.11.2020
Załatwiałam sobie ubezpieczenie na praktyki studenckie. Bardzo szybko udało mi się wybrać coś taniego. Agentka wydrukowała umowę, wszystko mi wyjaśniła i niemal od ręki otrzymałam odpowiednie ubezpieczenie. Daję 5/5!
Kinga
Kinga
5.0
27.09.2020
Super ubezpieczenia w atrakcyjnych cenach. Polecam.
Miłosz
Miłosz
5.0
12.09.2020
Bardzo podoba mi się ich obsługa. Agenci znają aktualne oferty i potrafią dopasować polisę do wymagań Klienta. Są bardzo kulturalni, mili i profesjonalni.
Tobiasz
Tobiasz
5.0
17.07.2020
Składka ubezpieczeniowa została dostosowana do moich możliwości finansowych. Polecam.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
09.05.2020
Pracownik doradził mi przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia. Polecam.
Dominik
Dominik
4.0
20.03.2020
Pracownicy w tej firmie to profesjonaliści w pełnej krasie. Widać, że znają się na tym co robią.
Norbert
Norbert
5.0
31.01.2020
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się ubezpieczeniami. Polecam.
Elżbieta
Elżbieta
5.0
15.11.2019
Duży wybór ubezpieczeń. Polecam.
Kaśka
Kaśka
5.0
26.09.2019
Zakupiłam tu ubezpieczenie turystyczne. Teraz mogę spokojnie podróżować po świecie.
Amanda
Amanda
5.0
12.07.2019
Koleżanka powiedziała mi o tej ubezpieczalni. Dzięki temu mam teraz super ubezpieczenie zdrowotne.
Angelika
Angelika
5.0
16.05.2019
Jestem zadowolona z jakości usług, jakie świadczy ta ubezpieczalnia. Polecam.
Remigiusz
Remigiusz
5.0
26.03.2019
Mają tu ogromny wybór ubezpieczeń. Super ceny. Polecam.
Zobacz więcej (13)