Usługi protetyczne na najwyższym poziomie
Usługi protetyczne na najwyższym poziomie, Wiesława Krupa Ekspresowa naprawa i wykonywanie protez dentystycznych, Katowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
16:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 14:00
Śr.
16:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 14:00
Pt.
10:00 - 14:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9540005537
REGON: 272171452
Rok założenia:
1992

O firmie

Nazywam się Wiesława Krupa i specjalizuję się w wykonawstwie protez dentystycznych. Mój gabinet mieści się w Katowicach, a swoje usługi świadczę od 1990 roku.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą zakładu.

Oferta

Protetyka jest niezwykle ważną dziedziną stomatologii zajmującą się odtwarzanie pierwotnych warunków zgryzowych po utracie naturalnych zębów. Noszenie protezy nie tylko ułatwia codzienne funkcjonowanie, ale poprawia również samopoczucie pacjenta, dla którego widoczne ubytki bywają często powodem do niepewności.

W swoim gabinecie zajmuję się tworzeniem protez, a także ich ekspresową naprawą. W zakresie tym posiadam wieloletnie doświadczenie, co potwierdza ogromna liczba zadowolonych Klientów. Zabiegi wchodzące w zakres protetyki, umożliwiają nie tylko odbudowę ubytków zębowych, ale również poprawę kształtu uzębienia lub zmianę jego rozmieszczenia.

Moja oferta to:
  • protezy pełne,
  • protezy akrylowe,
  • zakładanie koron porcelanowych,
  • implanty,
  • protezy zębowe, również ruchome.
Podejmuję się także napraw protez. Posiadam szeroki wybór kolorów uzębienia protezowego, dzięki czemu mogę je idealnie dopasować do osoby. Dysponuję nowoczesnym sprzętem, co umożliwia mi szybką realizację powierzonych zadań i minimalizuje ryzyko wystąpienia błędów.

Do każdego Klienta podchodzę w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Uśmiech jest naszą wizytówką, dlatego dokładam wszelkich starań, by wykonane protezy oraz implanty, wyglądały naturalnie. Liczy się dla mnie Państwa zadowolenie. Gwarantuję terminowość i rzetelność.

Zapraszam.

Kontakt

Kontakt Wiesława Krupa Ekspresowa naprawa i wykonywanie protez dentystycznych

Wiesława Krupa Ekspresowa naprawa i wykonywanie protez dentystycznych, Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Wiesława Krupa Ekspresowa naprawa i wykonywanie protez dentystycznych