Czyszczenie przewodów kominowych
Czyszczenie przewodów kominowych, Wiesław Misztela Usługi kominiarskie, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9551022002
REGON: 810061865
Rok założenia:
1989
Branża:

O firmie

Zakład kominiarski, którego właścicielem jest Wiesław Misztela, funkcjonuje na rynku branżowym nieprzerwanie od 1989 roku. Mamy bardzo duże doświadczenie w realizowaniu wszelkich usług kominiarskich. Nasza firma mieści się w Szczecinie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Oferta

Zakład usług kominiarskich Wiesława Misztela w Szczecinie zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych kominiarzy, mających odpowiednie umiejętności oraz wymagane uprawnienia. Każde zlecenie wykonywane jest fachowo i solidnie a także zawsze na czas. Chodzi tu przecież o Państwa bezpieczeństwo i komfort. Jesteśmy profesjonalistami, a nasz zawód to przede wszystkim pasja.

Wykonujemy:
  • montaż wkładów kominowych
  • przeglądy wentylacji
  • serwis urządzeń grzewczych
  • uszczelnianie kominów
Dokładnie czyścimy przewody kominowe, wykonujemy ekspertyzy kominiarskie oraz przeprowadzamy kontrole inspekcyjne kamerą kominową.

Korzystamy z nowoczesnych urządzeń specjalistycznych, takich jak analizatory spalin czy minikołowrotki z drążkiem, świadcząc przy tym usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy również specjalistycznymi kamerami inspekcyjnymi. Mamy wielu zadowolonych Klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług. Gwarantujemy bezpieczeństwo, precyzję oraz staranność.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji!

Kontakt

Kontakt Wiesław Misztela Usługi kominiarskie

Wiesław Misztela Usługi kominiarskie, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Wiesław Misztela Usługi kominiarskie