Dachy dla obiektów użyteczności publicznej
Dachy dla obiektów użyteczności publicznej, Wiązary Burkietowicz sp.j., Odolanów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6222464097
REGON: 251544033
KRS: 0000273583
Rok założenia:
2007
Branża:

O firmie

Wiązary Burkietowicz to przedsiębiorstwo z wieloletnią historią sięgającą 120 lat. Zajmujemy się produkcją konstrukcji drewnianych, a naszą specjalnością są każdego rodzaju więźby dachowe. Siedziba firmy znajduje się w Odolanowie na terenie województwa wielkopolskiego. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

W firmie wdrożyliśmy i utrzymujemy Zakładową Kontrolę Produkcji z zakresie „ Drewna konstrukcyjnego sortowanego wytrzymałościowo o przekroju prostokątnym"Wyrobu klasyfikowane są wizualnie zgodnie z wymaganiami DIN 4074-7 do klas S7, S10 i S13 co odpowiada klasom zgodnie z EN 338 i EN1912- C 16, C24 i C 30.

Oferta

Zajmujemy się profesjonalną obsługą inwestycji w zakresie konstrukcji drewnianych. Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała w 1896 roku i przez lata funkcjonowała jako stolarnia. Z biegiem czasu i rozwojem działalności przedsiębiorstwo przeistoczyło się w tartak. Obecnie jesteśmy liderem w produkcji prefabrykowanych konstrukcji z litego drewna w Polsce.

To dzięki ciężkiej pracy i wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie zdobyliśmy zaufanie setek zadowolonych klientów. Od początku działalności wierzymy, że jakość produktu to klucz do sukcesu i jest to podstawowym założeniem naszej firmy. Intratny biznes opiera się również na zaufaniu i elastyczności, co doskonale rozumiemy. W związku z tym, na życzenie klienta, jesteśmy gotowi zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenia. Co więcej, dysponujemy własnym transportem, co umożliwia nam nie tylko terminowe wykonanie usługi, ale również transport gotowego produktu pod wskazany adres.

Rozbudowany park maszyn nieustannie się powiększa. Każdego dnia pracownicy naszej firmy kontrolują ich sprawność i robią wszystko, by utrzymane były w doskonałym stanie.

Wiele z naszych produktów przygotowywane są według sprecyzowanych, indywidualnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy między innymi tarcice, sosnową deskę podłogową i drewno budowlane. Jednak podstawowym profilem naszej działalności są więźby dachowe. Wykonujemy projekty dachów i konstrukcji drewnianych, które później produkujemy i montujemy, jeśli takie jest życzenie klienta.

W ofercie znajduje się:
  • więźba dachowa,
  • drewno konstrukcyjne,
  • drewno cięte,
  • łaty,
  • deska szalunkowa,
  • fryza bukowa,
  • bale drewniane,
  • deski elewacyjne,
  • drewno budowlane,
  • trociny.
Produkcja więźby dachowej to niezwykle precyzyjny proces, który zawsze odbywa się pod okiem doświadczonych fachowców. Z naszych usług korzystają zarówno osoby indywidualne, jak i firmy i przedsiębiorstwa. Przygotowujemy konstrukcje drewniane również dla rolnictwa (kurniki, chlewniki, obory).

Produkcja i sprzedaż drewna budowlanego pozwoliła nam na zdobycie pozycji lidera w branży drewnianej. Nasze konstrukcje dachowe zdobyły ogólnopolskie uznanie w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Z chęcią obsługujemy obiekty użyteczności publicznej. Wiele z naszych realizacji możecie Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej. Prężnie współpracujemy również z kontrahentami, którzy stawiają markety i dyskonty.

Wiązary Burkietowicz to profesjonalna i rzetelna firma, dla której obróbka drewna to pasja i podłoże sukcesu. Oferujemy sprzedaż drewna budowlanego najwyższej jakości. Gwarantujemy przejrzyste warunki współpracy i atrakcyjne ceny. Dopuszczamy możliwość negocjacji warunków ze stałymi odbiorcami lub w przypadku hurtowych zamówień na deski, belki i inne wyroby drewniane.

Zachęcamy do kontaktu!

Artykuły

Nowoczesny dom parterowy typu bungalow
Nowoczesny dom parterowy typu bungalow
Dom z widokiem na ogród, dużą przestrzenią i przeszklonymi powierzchniami to amerykański styl, który podoba się również w Polsce. Poznaj wady i zalety bungalow

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wiązary Burkietowicz sp.j.

Wiązary Burkietowicz sp.j., Odolanów

Opinie (1)

Opinie o firmie Wiązary Burkietowicz sp.j.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ania
Ania
5.0
13.05.2019
Znakomita firma! Produkt najwyższej klasy, doskonała obsługa klienta. Najważniejsze, że zamówienie zostało zrealizowane w terminie!