Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5542532629
REGON: 093132054
Rok założenia:
2003

O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcjno-Handlowe Wesstron Produkt s.c. znajduje się w Augustowie, w powiecie bydgoskim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Specjalizujemy się w produkcji akcesoriów i sprzętów rolniczych. Działalność prowadzimy od 1996 roku. Osobami decyzyjnymi są Małgorzata Rogoziewicz-Lewandowska i Janusz Lewandowski.

Oferta

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie klientów oraz poznaliśmy ich oczekiwania. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą artykułów i urządzeń niezbędnych do pracy na gospodarstwie rolnym. Ofertę kierujemy głównie do klientów indywidualnych, ale i przedsiębiorstw.

Proponujemy:
  • silosy,
  • systemy ważenia pasz,
  • sufity wentylacyjne,
  • projekty kurników,
  • gniazda dla kur,
  • dokarmiacze dla prosiąt,
  • karmiki dla trzody chlewnej,
  • karmniki,
  • kojce dla świń,
  • karmidła dla drobiu.
Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, na które składają się nowoczesne maszyny i urządzenia, które umożliwiają nam prowadzenie procesów produkcyjnych. Wykorzystując najnowsze technologie produkujemy elementy wykonane z metalu, ocynkowane ogniowa oraz elementy ze stali nierdzewnej, elementy wygrodzeń, mocowań i systemu wentylacji. Ponadto wykonujemy karmniki dla zwierząt hodowlanych, kominy wentylacyjne, budki dla prosiąt i inne elementy wykonane z tworzywa sztucznego, a także klimakomputery, rozszerzenia mocy, alarmy, czujniki temperatur, wagi pod silosy i inne podzespoły elektroniczne.

Posiadamy także systemy magazynów wysokiego składowania. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy.

Uzupełnieniem naszego asortymentu są gniazda dla kur niosek, dozowniki do leków, mieszalniki do leków, regulatory, pojedyncze i grupowe kojce dla świń, a także kojce samoblokujące dla loch. Ponadto w ofercie znajdują się ruszty plastikowe warchlakowe, ruszty plastikowe maciorowe, ruszty żeliwne i betonowe.

Klientom proponujemy też bezpieczne dla środowiska systemy, które służą do usuwania gnojowicy z chlewni bezściółkowych. Wykonujemy również różnego rodzaju projekty chlewni i kurników, a także projekty budowlane, technologiczne i wykonawcze.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy Wesstron Produkt, która znajduje się w Augustowie.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Wesstron produkt

Wesstron produkt, Augustowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Wesstron produkt