Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7010046065
REGON: 140756502
KRS: 0000681163
Branża:

O firmie

Od wielu lat wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa, które chcą zbudować swoją pozycję w Internecie. Z naszych usług skorzystało już ponad 48 000 przedsiębiorców.

Jako doradca internetowy doradzamy i wspieramy rozwój naszych klientów w sieci. Nasze portfolio usług stale się poszerza – oferujemy nie tylko budowę stron WWW, e-sklepów i działania z zakresu kampanii internetowych oraz pozycjonowania, ale również dzielimy się wiedzą w postaci darmowych e-booków, artykułów eksperckich oraz cyklu podcastów związanych z marketingiem w Internecie.

WeNet Group S.A. zajmuje na polskim rynku pozycję jednego z największych integratorów i publikatorów informacji o podmiotach gospodarczych. W ramach Programu Rozwoju Kontaktów Między Przedsiębiorcami udostępniamy serwisy pkt.pl i biznesfinder.pl, dzięki którym użytkownicy mogą bezpłatnie wyszukać opublikowane w formie wizytówki informacje o firmach działających na polskim rynku.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy status Premier Google Partner, potwierdzający wysoką jakość naszych działań w zakresie reklamy Google Ads. Od lat jesteśmy także członkiem IAB Polska – Związku Pracodawców Branży Internetowej i aktywnie uczestniczymy w rozwoju polskiego rynku internetowego. Prowadzimy również ogólnopolski projekt Akademia e-Marketingu dla sektora MSP. To cykl bezpłatnych konferencji, podczas których oswajamy polski biznes z tajnikami reklamy online.

Oferta

Jako WeNet Group S.A. na przestrzeni lat osiągnęliśmy wiele sukcesów. Za nasze działania w obszarze obsługi klienta zdobyliśmy Godło Firma Przyjazna Klientowi. Zyskaliśmy również status Premiere Google Partner – dzięki temu możesz mieć pewność, że nasze usługi w obszarze działań marketingu online poparte są wiedzą i doświadczeniem.

WeNet Group S.A. oferuje rozwiązania, które pomagają przedsiębiorcom rozwinąć biznes online. W swojej ofercie mamy takie usługi, jak:
  • budowa stron WWW,
  • marketing lokalny online,
  • pozycjonowanie,
  • e-sklep,
  • narzędzia wspomagające obsługę klienta
Projektujemy, budujemy i promujemy strony WWW naszych klientów. Każda witryna jest dopasowana do konkretnej branży oraz potrzeb przedsiębiorcy. Posiada również dedykowanego opiekuna, który zajmuje się wprowadzaniem zmian i aktualizacji. Strony internetowe tworzone przez WeNet posiadają także zaawansowany pakiet ochrony, zapewniamy również domenę oraz hosting.

Zajmujemy się również marketingiem online. Dzięki nam przedsiębiorcy mogą budować wizerunek swojej marki w sieci i docierać do nowych klientów. Realizujemy między innymi kampanie wizerunkowe zwiększające znajomość firmy, działania z zakresu content marketingu i Social Media, zajmujemy się prowadzeniem profili firmowych w Google Moja Firma.

Nasi specjaliści pomagają pozycjonować firmy w Internecie. Celem naszych działań SEO jest osiągnięcie przez stronę WWW jak najlepszej widoczności w wynikach wyszukiwarek. Dzięki temu nasi klienci zyskują więcej jakościowego ruchu na stronie, czyli potencjalnych klientów.

Posiadamy również ofertę dla przedsiębiorców, którzy chcą sprzedawać swoje produkty online. Wdrażamy sklepy gotowe do sprzedaży, dbamy o ich bezpieczeństwo i dostosowujemy do potrzeb konkretnego biznesu. Dbamy o wszystkie aspekty techniczne i utrzymanie serwisu.

Oferujemy narzędzia wspomagające obsługę klienta, takie jak video chat, system rezerwacji czy wirtualny asystent. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych przedsiębiorcy mogą zapewnić swoim odbiorcom najlepsze wsparcie, efektywnie zarządzać swoim czasem i budżetem.

Marki i specjalizacje

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt WeNet Group S.A.

WeNet Group S.A., Gdańsk