Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów , Wemx Sp. z o.o. Biuro rachunkwo-księgowe, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7010157959
REGON: 14167036900000
KRS: 0000319646
Rok założenia:
2008

O firmie

Biuro rachunkowe WEMX znajdujące się w Warszawie działa na rynku od 2008 roku. W biurze zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, a także Klientów indywidualnych w zakresie księgowości, kadr i płac, a także podatków.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest pomoc w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Do naszych zadań należy prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Prowadzimy również ewidencję ryczałtu ewidencjowanego, ewidencję środków trwałych, a także wszystkie inne ewidencje, które są wymagane przez przepisy. Ważnym elementem naszej oferty jest praca zdalna. Jesteśmy w stanie pomóc naszym Klienom o każdej porze, również w weekendy.

Do naszych głównych zadań zalicza się:
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych,
  • sporządzenie sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie raportów,
  • doradztwo podatkowe.
W ramach usług kadrowo-placowych oferujemy pełną obsługę umów. Zajmujemy się ewidencjami pracowników, prowadzimy akta osobowe, oraz prowadzimy kartoteki wynagrodzeń pracowników. Co więcej, przygotowujemy listy płac, deklaracje podatkowe PIT, ZUS oraz przygotowujemy deklarację dla pracowników. Monitorujemy także terminy badań lekarskich.

Dzięki pomocy naszego biura rachunkowego właściciele małych i dużych firm mają możliwość zajęcia się rozwojem firmy. Jako doświadczone biuro rachunkowe gwarantujemy Państwu rzetelną oraz terminową pracę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Biurem rachunkowym Wemx w Warszawie.

Artykuły

Doradztwo w zakresie założenia działalności gospodarczej – na co konkretnie mogą liczyć przyszli przedsiębiorcy?
Doradztwo w zakresie założenia działalności gospodarczej – na co konkretnie mogą liczyć przyszli przedsiębiorcy?
Z doradztwa w zakresie założenia i prowadzenia działalności gospodarczej powinni skorzystać wszyscy ci, którym zależy na prawidłowym i szybkim rozwoju firmy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Wemx Sp. z o.o. Biuro rachunkwo-księgowe

Wemx Sp. z o.o. Biuro rachunkwo-księgowe, Warszawa

Opinie (5)

Opinie o firmie Wemx Sp. z o.o. Biuro rachunkwo-księgowe

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

Daniel
Daniel
5.0
28.09.2020
Podoba mi się ich dbałość o szczegóły. Każda deklaracja jest dokładnie wyliczona i zawsze na czas. Rzetelnie i profesjonalnie.
Eryk
Eryk
4.0
07.07.2020
Współpracuje z nimi od ponad roku i bardzo sobie chwalę to biuro rachunkowe. Dbają o klienta i jego sprawy.
Mateusz
Mateusz
5.0
28.05.2020
Odkąd prowadzą księgowość mojej firmy jestem spokojniejszy i lepiej śpię. Zawsze stresowały mnie wszystkie papierkowe prace.
Bartek
Bartek
4.0
23.03.2020
Prowadzeni spraw kadrowo-płacowych zlecam tylko im. Sam nie mam na to czasu, a nawet gdybym miał, nie mam pewności, że robią to dobrze.
Arek
Arek
5.0
12.01.2020
Bardzo profesjonalne biuro. Szukałem starannie biura, aby być spokojnym o swoją działalność. Współpracujemy od 2 lat, jak dotąd nie było kwestii, z którą by sobie nie poradzili. Polecam!