Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9562009011
REGON: 341484293
Rok założenia:
2013
Branża:

Polecane oferty

Nasza kancelaria powstała z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi prawnej klientom indywidualnym...
Toruń, Rynek Staromiejski 17 p. 103
Adwokat Marzena Kamińska od ponad 25 lat nasza pomaga Klientom w sprawach związanych z prawem cywil...
Głównym przedmiotem naszej Kancelarii jest kompleksowa obsługa prawna. Możemy zaproponować reprezen...
Jestem adwokatem, który ma duży zapał do pracy. Prawo jest moją pasją, a pomaganie Państwu-prioryte...

O firmie

Jestem adwokatem prowadzącym kancelarię zlokalizowaną w Toruniu. Ukończyłem studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Samodzielną praktykę rozpocząłem w 2013 roku bazując na wieloletnim doświadczeniu. Obsługuję głównie klientów z województwa kujawsko-pomorskiego.

Oferta

W ramach własnej praktyki adwokackiej zajmuję się kompleksową obsługą prawną klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Moi klienci mogą liczyć na dokładną analizę każdej sprawy i pełne zaangażowanie w jej pomyślne rozwiązanie. W zakresie prawa nieruchomości i rzeczowego oferuję pomoc w sprawach związanych m.in. z zasiedzeniem, eksmisją czy służebnością przesyłu.

Sprawnie prowadzę wszelkie sprawy dotyczące rozwodów i separacji, alimentów, podziału majątku wspólnego, pozbawienia lub ograniczenia władzy rodzicielskiej. Posiadamy bogate doświadczenie w sprawach z zakresu stwierdzenia nabycia spadku, działu spadku i zapłaty zachowku.

Swoje zainteresowania kieruję również w stronę prawa karnego, reprezentując klientów w postępowaniu przygotowawczym oraz przed sądami I i II instancji. Zajmuję się także sprawami karno-skarbowymi i dozorem elektronicznym.

Oferuję usługi tworzenia i opiniowania projektów umów oraz uchwał spółek. Pomagam w tworzeniu i rejestracji podmiotów gospodarczych. Dokonuję także zmian w KRS. Biorę udział w negocjacjach, mediacjach i postępowaniach pozasądowych.

Zachęcam do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Węgierski Filip. Kancelaria Adwokacka

Węgierski Filip. Kancelaria Adwokacka, Toruń

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Węgierski Filip. Kancelaria Adwokacka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.