Oferujemy bezpieczne szkło hartowane
Oferujemy bezpieczne szkło hartowane, Węgier Glass, Żary

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9280014188
REGON: 970332478
Rok założenia:
1994
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Węgier Glass istnieje na rynku od 1994 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Żarach, na terenie województwa lubuskiego. Zajmujemy się produkcją szkła. Osobą decyzyjną jest Wojciech Węgier.

Oferta

Posiadamy 24-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu poznaliśmy Państwa oczekiwania i poszerzyliśmy ofertę. Specjalizujemy się w produkcji szkła. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i większe i mniejsze przedsiębiorstwa.

Oferujemy:
  • szkło techniczne,
  • szkło budowlane,
  • szkło kominkowe,
  • szkło hartowane,
  • szkło wzierne,
  • szkła wodowskazowe,
  • szkło ozdobne,
  • szkło oświetleniowe,
  • szkło kominkowe gięte,
  • szkło samoczyszczące.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Nieustannie inwestujemy w specjalistyczne urządzenia produkcyjne. Nasze wyroby powstają z najwyższej jakości materiałów, a na wszystkich etapach produkcji kontrolujemy jej poprawność.

Uzupełnieniem naszego asortymentu jest szkło spawalnicze, filtry szklane, opakowania szklane, parawany kominkowe oraz ekrany. Ponadto oferujemy probówki, probówki z kołnierzem, buteleczki do zapachów, opakowania na tabletki, z płaskim dnem, z gwintem i rurki szklane.

Najczęściej realizujemy zamówienia dla firm, które działają w branży budowlanej, spawalniczej i spożywczej. Dysponujemy między innymi szkłem przeznaczonym do wodowskazów i wzierników, odpornym na temperaturę od 280 do 1100 stopni Celsjusza. Proponujemy także zakup podstaw kominkowych i licznych akcesoriów do kominków, w tym uszczelek, parawanów i środków czyszczących.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Węgier Glass w Żarach.

Artykuły

Rodzaje i właściwości szkła
Rodzaje i właściwości szkła
Szkło jest jednym z najpopularniejszych materiałów używanych na świecie, w różnych gałęziach przemysłu. Istnieje wiele rodzaji szkła o różnych właściwościach.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Węgier Glass

Węgier Glass, Żary

Opinie (3)

Opinie o firmie Węgier Glass

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Roman
Roman
5.0
07.09.2019
Gorąco zachęcam do skorzystania z oferty firmy. Super ceny!
Łukasz
Łukasz
5.0
07.07.2019
Zamówienie zrealizowane na czas, produkty zgodne z opisem na stronie internetowej. Wszystko zapakowane bardzo bezpiecznie i solidnie. Super!
Sara
Sara
5.0
09.05.2019
Bardzo cenię sobie, wieloletnią już, współpracę z panem Wojtkiem. Produkty z jego zakładu to najwyższa jakość i trwałość. Polecam firmę!