Woda bez kamienia w Twoim domu
Woda bez kamienia w Twoim domu, Waterfall Andrzej Szklarz Uzdatnianie wody, Filtry do wody, Zmiękczacze wody, Głogów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6931004150
REGON: 390342244
Rok założenia:
1995

O firmie

Siedziba firmy Waterfall zlokalizowana jest w Głogowie, na terenie województwa dolnośląskiego. Działalność w branży rozpoczęliśmy ponad dwadzieścia lat temu, a dokładnie w 1995 roku. Ofertę przygotowaliśmy dla osób prywatnych, rozmaitych przedsiębiorstw oraz instytucji. Właścicielem firmy jest Andrzej Szklarz.

Oferta

Firma Waterfall może zaproponować Państwu szereg rozmaitych usług. Oferujemy między innymi prowadzenie dystrybucji zmiękczaczy wody dla gospodarstw domowych marki Professional, która jest jedną z najnowocześniejszych linii urządzeń do uzdatniania i zmiękczania wody w oparciu o wymianę jonową.

Serwisujemy również filtry do wody. Ponadto prowadzimy sprzedaż dystrybutorów wody, które znajdą zastosowanie w różnego rodzaju placówkach, między innymi w biurach, szpitalach, urzędach oraz szkołach. Polecane przez nas dystrybutory dostarczają zawsze czystą i zdrową wodę za pomocą zintegrowanych systemów odwróconej osmozy. Mogą Państwo skorzystać z bogatego katalogu filtrów domowych, które zapewniają czystą wodę. Są one wyposażone w innowacyjne wkłady węglowo-mineralizujące.

Ponadto w zakresie odżelaziania, polecamy nabycie filtrów multifunkcyjnych, czyli urządzeń łączących cechy odżelaziaczy oraz zmiękczaczy. Służą one do usuwania z wody żelaza, manganu, siarkowodoru oraz zmiękczania wody. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Ecowater.

Dysponujemy szeroką gamą akcesoriów, takich jak:
  • filtry pralkowe
  • baterie dwufunkcyjne
  • filtry prysznicowe z KDF
  • obudowy wkładów wstępnych
  • wkłady sznurkowo-polipropylenowe
Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz pełen profesjonalizm, a także indywidualne podejście do Klienta. W każde zlecenie angażujemy się w stu procentach. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Waterfall.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Waterfall Andrzej Szklarz Uzdatnianie wody, Filtry do wody, Zmiękczacze wody

Waterfall Andrzej Szklarz Uzdatnianie wody, Filtry do wody, Zmiękczacze wody, Głogów

Opinie (0)

Opinie o firmie Waterfall Andrzej Szklarz Uzdatnianie wody, Filtry do wody, Zmiękczacze wody