Ubezpieczenia dla osób prywatnych i firm - doradztwo i dojazd do Klienta
Ubezpieczenia dla osób prywatnych i firm - doradztwo i dojazd do Klienta, Wasiele Sp. z o.o., Nowy Targ

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7352880334
Dodatkowe kontakty:

513 242 633

O firmie

Agencja ubezpieczeniowa Wasiele ma swoją siedzibą w Nowym Targu, w województwie małopolskim. W branży działamy już od 26 lat i pomagamy osobom prywatnym, ale także przedsiębiorcom w wyborze najlepszego ubezpieczenia.

Spotkania umawiane wyłącznie telefonicznie z dojazdem do klienta.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Założona przez nas agencja ubezpieczeniowa Wasiele współpracuje z wieloma sprawdzonymi towarzystwami, dlatego mamy najbardziej rozbudową ofertę polis w regionie. Sami dojeżdżamy do domów lub siedzib firmowych Klienta i tam załatwiamy wszystkie formalności oraz służymy doradztwem. Podejmujemy się pomocy również w trudniejszych sprawach, takich jak na przykład kredyt kupiecki.

Osobom prywatnym pragniemy zaoferować:
 • ubezpieczenia zdrowotne,
 • ubezpieczenia na życie,
 • ubezpieczenie NNW,
 • ubezpieczenia majątkowe,
 • ubezpieczenia komunikacyjne.
Posiadamy bardzo rozbudowane pakiety OC, AC, NNW, Minicasco, Assistance, ubezpieczenie szyb lub polisy na wypadek utraty zniżki. Ofertę kierujemy zarówno do młodych kierowców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jazdą, jak i do doświadczonych właścicieli aut oraz Klientów traktujących samochód jako narzędzie pracy. Z naszymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi nie trzeba obawiać się żadnej kolizji drogowej ani wypadku. Polisa może pokryć koszty naprawy auta, a także zapewni darmową pomoc drogową lub medyczną.

Oprócz obsługi Klientów indywidualnych przygotowaliśmy też rozbudową ofertę dla przedsiębiorców. Należą do niej:
 • ubezpieczenia dla pracowników,
 • ubezpieczenia floty samochodów,
 • ubezpieczenia samochodów w leasingu,
 • ubezpieczenia dla firm budowlanych,
 • ubezpieczenia dla firm transportowych,
 • ubezpieczenia dla hoteli i pensjonatów.
Dzięki nam firmy transportowe mogą zabezpieczyć swoją flotę pojazdów składającą się z samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych lub ciągników siodłowych. Oferta obejmuje różne zdarzenia, na terenie całej Unii Europejskiej oraz awarie do 3000 euro.

Doradzamy również przy wyborze ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego, a także pomagamy w zabezpieczeniu mienia w transporcie lub ewentualnego leczenia za granicą.

Zapraszamy do współpracy - biuro ubezpieczeniowe Wasiele w Nowym Targu.

Artykuły

Polisa na wypadek nowotworu – Agencja Ubezpieczeniowa WASIELE
Polisa na wypadek nowotworu – Agencja Ubezpieczeniowa WASIELE
W Twojej rodzinie wiele osób chorowało na raka? Boisz się o swoją finansową przyszłość w razie wykrycia nowotworu? W takim razie przeczytaj ten artykuł.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wasiele Sp. z o.o.

Wasiele Sp. z o.o., Nowy Targ

Opinie (2)

Opinie o firmie Wasiele Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marcin
Marcin
5.0
29.05.2022
Przedstawiciel ich biura umówił się ze mną w mojej firmie na spotkanie. Był punktualny i przygotowany. Oferta, którą przedstawił dla naszych pracowników, bardzo mnie zadowoliła. Dosyć niska rata i sporo możliwych ryzyk objętych ubezpieczeniem.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
30.03.2022
W tej agencji wybrałem ubezpieczenie dla floty samochodowej mojej firmy. Mogłem liczyć na dużą cierpliwość ze strony Pani, która mnie obsługiwała. Agentka przygotowała dla mnie kilka ofert i skupiła się tylko na ryzykach, które występują w mojej branży. Dzięki niej oferta została przygotowana w 100% z myślą o branży transportowej.