Usługi transportowe oraz wynajem maszyn budowlanych i rolniczych
Usługi transportowe oraz wynajem maszyn budowlanych i rolniczych, Warbud, Oborniki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7870003339
Rok założenia:
1983

O firmie

Siedziba naszej firmy Warbud znajduje się w Obornikach, w województwie wielkopolskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1982, co sprawia, że bardzo dobrze znamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz doskonale wiemy jak im wszystkim sprostać. Zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Warbud to firma z wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy na wysoką jakość usługi i dzięki temu zdobyliśmy renomę i uznanie wśród wielu Klientów.

Świadczymy usługi z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego. Działamy jako generalny wykonawca obiektów w systemie lekkiej zabudowy. Klientom oferujemy pawilony przeznaczone do prowadzenia działalności handlowej. Dzięki naszej ofercie mogą Państwo obniżyć czas realizacji inwestycji i zapewnić sobie niskie koszta budowy. Nasza oferta to także:
  • kontenery socjalne i biurowe,
  • hale, wiaty, targowiska,
  • portiernie,
  • kioski,
  • garaże,
  • obiekty gastronomiczne.
Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, co sprawia, że możemy wybudować i dostarczyć bardzo przestronne hale, które z powodzeniem można wykorzystać do magazynowania rozmaitych produktów, bądź do wytwarzania materiałów. To właśnie dzięki zastosowaniu konstrukcji modułowej nasze obiekty można dalej rozbudowywać.

Poza produkcją i montażem lekkich konstrukcji dostarczamy płyty warstwowe. W ramach usług transportowych przewozimy ciężarówkami ładunki na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Możemy dostarczyć towary o masie do 24t. Świadczymy też usługi maszynami budowlanymi, np. spychaczami, ładowarkami i koparkami. Ponadto prowadzimy sklep z materiałami budowlanymi. Klienci zaopatrzą się u nas między innymi w narzędzia, impregnaty i farby.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Wielobranżowe przedsiębiorstwo transportowo-budowlane
Wielobranżowe przedsiębiorstwo transportowo-budowlane
Wielobranżowa firma Warbud oferują działania jak: usługi transportowe, usługi budowlane oraz sprzedaż materiałów budowlanych. Zleć jej pełną obsługę inwestycji.
Niezbędne na każdej budowie – maszyny budowlane
Niezbędne na każdej budowie – maszyny budowlane
W wykonaniu najtrudniejszych zadań na budowie pomagają odpowiednie urządzenia. Jakie wykonywane przez nie usługi budowlane są najpotrzebniejsze?

Wideo

Kontakt

Kontakt Warbud

Warbud, Oborniki

Opinie (0)

Opinie o firmie Warbud