Księgowość mniejszych i większych przedsiębiorstw
Księgowość mniejszych i większych przedsiębiorstw, Wanda s.c. Biuro rachunkowe, Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6761003570
REGON: 351012959
Dodatkowe kontakty:

12 416 37 73

12 416 37 72

Rok założenia:
1992

O firmie

Biuro rachunkowe Wanda znajduje się w Krakowie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1993 roku. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej klientów indywidualnych, a także właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw. Osobami decyzyjnymi są Wanda Jodłowska oraz Sylwia Jodłowska-Jantos.

Oferta

W branży rachunkowej prężnie działamy nieprzerwanie od dwudziestu czterech lat. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku oraz poznaliśmy oczekiwania klientów. Z naszych usług najczęściej korzystają właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw, które działają na terenie Krakowa i okolic.

Zakres naszych obowiązków obejmuje sporządzanie dokumentów ubezpieczeniowych, dokumentacji księgowej i prowadzenie postępowań podatkowych. Rozliczamy różne podatki, najczęściej PIT, CIT i VAT, a nasi klienci mogą także liczyć na ewidencję ryczałtową. Sporządzamy różnego rodzaju deklaracje, które klient jest zobowiązany dostarczyć w odpowiednim terminie do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędu Skarbowego.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem. Umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia. Służymy pomocą i fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy. Do naszych obowiązków należy również prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, a także ksiąg rachunkowych.

Przygotowujemy liczne sprawozdania finansowe i prowadzimy postępowania podatkowe. Klienci mogą liczyć na doradztwo telefoniczne, po wcześniejszym podpisaniu umowy. Jesteśmy firmą elastyczną, dlatego bez problemu możemy spotkać się w naszym biurze lub siedzibie klienta. Takie spotkania dają nam szansę na rozwianie wszelkich wątpliwości i ustalenie szczegółów dotyczących naszej współpracy. W zakresie prowadzenia dokumentacji księgowej zajmujemy się księgami osób fizycznych, osób prawnych i spółek osobowych.

Dodatkowo rozliczamy składki ZUS właścicieli przedsiębiorstw i poszczególnych pracowników. Prowadzimy dokumentację osobową w postaci kartotek i dokumentację ubezpieczeniową ZUS. Od lat współpracujemy również z radcą prawnym, z usług którego mogą korzystać klienci.

Najczęściej naszymi klientami są osoby, które prowadzę więcej niż jedną działalność gospodarczą. Wówczas pomoc doświadczonego księgowego jest niezbędna, by zachować porządek i systematykę w dokumentacji. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Do naszych obowiązków i zadań podchodzimy z zaangażowaniem i skrupulatnością. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy z naszym biurem rachunkowym Wanda.

Kontakt

Kontakt Wanda s.c. Biuro rachunkowe

Wanda s.c. Biuro rachunkowe, Kraków

Opinie (7)

Opinie o firmie Wanda s.c. Biuro rachunkowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Miłosz
Miłosz
5.0
24.07.2019
Prowadzą mi rejestry VAT, bo sam nie mam już na to czasu. Bardzo dobra robota, wszystko się zawsze zgadza.
Borys
Borys
5.0
17.05.2019
Polecam, bardzo rzetelne biuro rachunkowe, wysoka jakość obsługi.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
24.03.2019
Polecam jeśli chodzi o prowadzenie spraw płacowych, w tym przygotowywanie wszelkich list płac czy rozliczanie składek.
Robert
Robert
5.0
12.01.2019
Bardzo dużym plusem jest możliwość doradztwa przez telefon. Nie mam czasu na jeżdżenie i załatwianie tego typu spraw, więc opcja porady przez telefon jest dla mnie bardzo wygodna.
Ania
Ania
5.0
08.11.2018
Polecam biuro, zlecam im obsługą płacową mojej firmy i jestem bardzo zadowolona. Kompetentni, rzetelni, wszystkie dokumenty dostarczane są na czas.
Kamila
Kamila
5.0
14.09.2018
Usługi na wysokim poziomie. Przygotowują mi wszelkie deklaracje podatkowe, zajmują się też ich składaniem w US, co jest dużym ułatwieniem. W razie jakichkolwiek odwołań mogę liczyć na ich pomoc. Polecam.
Leszek
Leszek
5.0
30.07.2018
Prowadzą księgi rachunkowe mojej spółki, należycie wywiązują się ze swoich zadań. Polecam wszystkim.