Prowadzenie księgowości i rachunkowości
Prowadzenie księgowości i rachunkowości, Wanat Grażyna Wanat, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 17:00
Wt.
08:30 - 17:00
Śr.
08:30 - 17:00
Cz.
08:30 - 17:00
Pt.
08:30 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8221132572
REGON: 017315868
Rok założenia:
2001

O firmie

Na rynku funkcjonujemy od prawie piętnastu lat. Nasze biuro rachunkowe Wanat powstało w 2001 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Wesoła. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorstw i instytucji. Właścicielką biura jest Grażyna Wanat.

Oferta

Bez względu na to, czy Twoja firma przechodzi kryzys, czy prężnie się rozwija, kwestia odpowiedniego zarządzania jej księgowością jest priorytetem. Nasze biuro Wanat wychodzi naprzeciw wymaganiom ciągle zmieniającego się rynku i oferuje pełną obsługę rachunkową.

Dla naszych Klientów świadczymy usługi z zakresu: prowadzenia ksiąg rachunkowych i handlowych, prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzania rozliczeń rocznych, w tym PIT-36 i PIT-37, rozliczania deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT oraz wykonywania bilansów finansowych różnego rodzaju.

Specjalizujemy się w prowadzeniu ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych bądź wyposażenia. Oferujemy fachowe prowadzenie działów kadr, pomagając przy obliczeniach wynagrodzeń i sporządzaniu listy płac pracowników. Proponujemy prowadzenie księgowości klientów będących na ryczałcie, a także fachowe doradztwo i pomoc przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej.

Zatrudniamy księgowych z doświadczeniem i pasją. Inwestujemy w rozwój zarówno pracowników, jak i samej działalności. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, aby każdemu klientowi zagwarantować doskonałą obsługę. Pracujemy rzetelnie i terminowo, kierując się indywidualnym podejściem do wszystkich zleceń. Zapewniamy konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do szczegółowego omówienia oferty, jaką możemy przedstawić Tobie i Twojej firmie!

Kontakt

Kontakt Wanat Grażyna Wanat

Wanat Grażyna Wanat, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Wanat Grażyna Wanat

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
03.09.2015
Super Biuro rachunkowe -Polecam!!!!!!!!!!!!