Kompleksowa obsługa samochodów
Kompleksowa obsługa samochodów, Wamat s.c., Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6762168706

O firmie

Siedziba firmy Wanat znajduje się w Krakowie. Specjalizujemy się w naprawie samochodów. Działalność w branży motoryzacyjnej rozpoczęliśmy w 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielami przedsiębiorstwa są Renata oraz Piotr Matusikowie.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności warsztatu Wanat jest mechanika samochodowa. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem diagnostycznym, dzięki czemu możemy wykryć wszelkie błędy, a naprawy odbywają się szybko. W naszej ofercie można znaleźć naprawę silników oraz hamulców. Podejmiemy się także wykrycia usterek skrzyni biegów i układów wydechowych. Możemy także zaproponować naprawę i konserwację klimatyzacji.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy naprawa zawieszenia wraz z pomiarem. Ponadto nasza oferta obejmuje usługi wulkanizacyjne. Oferujemy sezonową wymianę opon wraz z wyważaniem kół. Prowadzimy sprzedaż opon, zarówno nowych, jak i używanych. Podejmiemy się także regulacji geometrii kół. Oprócz tego w sprzedaży mamy akcesoria samochodowe i części zamienne. Uzupełnienie naszej oferty stanowi naprawa i konserwacja aut zabytkowych.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do warsztatu Wamat.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w naprawie samochodów: Lamborghini, Porsche, Maserati oraz Ferrari.

Kontakt

Kontakt Wamat s.c.

Wamat s.c., Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Wamat s.c.