Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6761002033
REGON: 3507162100
Rok założenia:
1994
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Łożyska, Wama-Service, Kraków Firma Wama-Service działalność rozpoczęła w 1994 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Krakowie. Właścicielami firmy są Krzysztof Wala i Jarosław Machnik. Oferujemy przede wszystkim łożyska, profesjonalny serwis, techniki liniowe i oprawy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Oferta

Od wielu lat zadaniem firmy Wama-Service z Krakowa jest dystrybucja łożysk oraz technik liniowych. Oferta jest szczególnie dopasowana do aktualnych potrzeb rynku w branży.

Co obejmuje oferta firmy Wama-Service z Krakowa?
Oferta firmy Wama-Service z Krakowa obejmuje łożyska w wielu odmianach, a także elementy toczne i niezbędne akcesoria. Oferta przedsiębiorstwa to też uszczelnienia i pasy klinowe. Firma proponuje wysokiej jakości elementy napędów oraz koła łańcuchowe.

Jakie łożyska znajdują się w ofercie?
W ofercie znajdują się przede wszystkim łożyska kulkowe, zarówno zwykłe jednorzędowe, jak i dwurzędowe. Posiadają one blaszki ochronne lub uszczelki gumowe. W asortymencie znajdują się łożyska superprecyzyjne, które obejmują łożyska skośne jednorzędowe oraz kulkowe poprzeczne. Charakteryzuje je wysoka prędkość obrotowa oraz płynna praca. Firma Wama-Service zaopatruje klientów także w łożyska miniaturowe i walcowe, a także stożkowe oraz baryłkowe. Dobrym rozwiązaniem są także łożyska wzdłużne, które mają zastosowanie w przejmowaniu obciążeń osiowych w określonym kierunku. Uzupełnieniem oferty są łożyska do walców.

Łożyska kulkowe świetnie sprawdzą się w urządzeniach o wysokiej prędkości obrotowej. To najpopularniejszy rodzaj łożysk. Łożyska kulkowe skośne jednorzędowe mogą pracować parami.

Jakie produkty ma firma w zakresie techniki liniowej i uszczelnień?
W zakresie techniki linowej i uszczelnień oferta firmy obejmuje śruby toczne oraz prowadnice szynowe z obiegiem kulowym. Firma posiada także precyzyjne wałki prowadzące i liniowe łożyska kulowe. Jeśli chodzi o uszczelnienia, firma może zaproponować tak zwane o-ringi, simmeringi oraz uszczelnienia hydrauliczne i pneumatyczne.

Na jakie produkty należy zwrócić szczególną uwagę?
Szczególną uwagę należy zwrócić na produkty takie jak elementy napędu, które występują o najwyższych parametrach technicznych. Listwy zębate mogą występować w różnej długości. Firma proponuje także koła zębate walcowe z piastą oraz bez piasty.

Czym wyróżnia się firma Wama-Service z Krakowa?
Firmę Wama-Service z Krakowa wyróżniają osoby, które doskonale znają się na tematyce związanej z łożyskami. Dzięki temu, klient ma pewność, że kupuje produkty dopasowane do jego potrzeb. Bogata oferta łożysk samochodowych, czy ślizgowych, wymaga znajomości dziedzin technicznych, aby były funkcjonalne i działały sprawnie przez długi czas. Firma ma także w swojej ofercie liczne akcesoria, dzięki którym można wykonać klejenie, mocowanie czy uszczelnianie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Marki i specjalizacje

W ofercie znajdują się wyroby firm takich jak:
 • Thomson
 • Sealmaster
 • Kaydon
 • Gamet
 • Star
 • Ina
 • Torrington
 • Timken
 • THK
 • SKF
 • Fag

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wama-Service

Wama-Service, Kraków

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Wama-Service

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.07.2014
Super firma, korzystne ceny, uzyskałem też przydatne informacje dotyczące łożysk. Jest miła i profesjonalna obsługa, firma godna polecenia.