Wysoki standard, doskonała lokalizacja i miła obsługa
Wysoki standard, doskonała lokalizacja i miła obsługa, Walcerek. Restauracja. Hotel, Jarocin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 7830016784
REGON: 631505438
Rok założenia:
1986
Branża:

O firmie

Hotel Walcerek jest zlokalizowany w Jarocinie, w województwie wielkopolskim. Świadczymy usługi noclegowe nieprzerwanie od 1986 roku. Prowadzimy restaurację, organizujemy imprezy okolicznościowe, w tym wesela. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Walcerek to hotel w którym najwyższe standardy obsługi to priorytet. Od samego początku stawiamy na miłą i rodzinną atmosferę, która pozwala naszym gościom czuć się komfortowo. Doskonała lokalizacja i wysoki poziom obsługi sprawią, że z pewnością uznają Państwo pobyt w naszym hotelu za udany. Zapewniamy noclegi w kompleksowo wyposażonych pokojach. W placówce znajduje się również restauracja, w której serwujemy wielkopolskie, tradycyjne dania o niesamowitym smaku, nad którym czuwają wykwalifikowani kucharze. Dysponujemy salą balową i konferencyjną oraz kominkową, urządzoną w stylu vintage. Specjalizujemy się w organizowaniu wszelkiego typu imprez okolicznościowych, takich jak: wesela, komunie, bankiety, spotkania firmowe, czy urodziny.

Nasz hotel to wyjątkowe miejsce, w którym mile Państwa ugościmy. W obiekcie pomieści się do 120 gości. Posiadamy 13 pokoi hotelowych. Ponadto przy obiekcie znajduje się parking oraz las z alejkami spacerowymi, gdzie świetnie Państwo wypoczną i pooddychają świeżym powietrzem. Gwarantujemy fachową i miłą obsługę ze strony zatrudnianych przez nas pracowników, którzy są ludźmi z dużą kulturą osobistą i obyciem. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Kontakt

Kontakt Walcerek. Restauracja. Hotel

Walcerek. Restauracja. Hotel, Jarocin

Opinie (0)

Opinie o firmie Walcerek. Restauracja. Hotel