Zapraszamy na trening
Zapraszamy na trening, Wake Up Fitness. Siłownia dla pań, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:30 - 21:00
Wt.
09:30 - 21:00
Śr.
09:30 - 21:00
Cz.
09:30 - 21:00
Pt.
09:30 - 21:00
Sb.
10:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7270021228
REGON: 470817033
Rok założenia:
1993
Branża:

O firmie

Klub fitness i siłownia dla pań Wake Up Fitness prowadzony jest przez Józefa Fraszczyńskiego. Obiekt znajduje się w Łodzi. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Oferta

Marzysz o idealnej sylwetce na lato? Śnisz o obcisłych sukienkach i możliwości założenia bikini bez żadnego skrępowania? Świetnie się składa, bo jesteśmy w stanie Ci pomóc. Ze swojej strony umożliwiamy zdrową dawkę wysiłku fizycznego, którzy pomoże w osiągnięciu upragnionej sylwetki.

Nasza siłownia doskonałym miejscem do poprawienia kondycji fizycznej. Wymaga to ciężkiej pracy, jednak u nas, pod okiem doświadczonych trenerów i w miłej atmosferze, praca ta będzie o wiele prostsza niż na przykład w warunkach domowych. Oferujemy szeroką gamę usług w konkurencyjnych cenach.

Zachęcamy do uczestnictwa w takich zajęciach fitness jak:
  • zumba,
  • aerobik,
  • body shape,
  • zajęcia płaski brzuch,
  • trening interwałowy,
  • bodystep,
  • fat burner,
  • joga.
Organizujemy też zajęcia power ball workout, TBC, BUP, zgrabna pupa i zdrowy kręgosłup. Zainteresowani mogą też odwiedzić siłownię, w której instruktor pomaga stworzyć skuteczny plan treningu siłowego. Dbamy o to, aby nieustannie usprawniać pracę klubu i poszerzać ofertę, dlatego po męczącym wysiłku fizycznym zapraszamy do gabinetu masażu, w którym zabiegi są przeprowadzane przez masażystkę II stopnia.

Pierwszy trening dla naszych klientów proponujemy zupełnie za darmo. Proponujemy też atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Koniecznie odwiedź naszą siłownię dla pań.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wake Up Fitness. Siłownia dla pań

Wake Up Fitness. Siłownia dla pań, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Wake Up Fitness. Siłownia dla pań