Bezpieczeństwo, bezawaryjność i ekologia - Volvo
Bezpieczeństwo, bezawaryjność i ekologia - Volvo, Volvo Car, Bielany Wrocławskie

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6482331430
REGON: 276651864
Rok założenia:
2010

O firmie

Volvo Car Wrocław-Bielany to autoryzowany dealer samochodów marki Volvo znajdujący się w Bielanach Wrocławskich. Jesteśmy jednym z oddziałów spółki Inter-Car II z Rudy Śląskiej zajmującej się sprzedażą samochodów już od 1990 roku. W naszym salonie prowadzimy sprzedaż nowych samochodów marki Volvo, samochodów używanych w programie Volvo Selekt, autoryzowany serwis obsługi samochodów osobowych Volvo, a także okręgową stację kontroli pojazdów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i umawiania na jazdy testowe.

Oferta

Samochody Volvo od samego początku cieszą się wielkim uznaniem ze względu na bezpieczeństwo i niezawodność. Sprawdzając się bardzo dobrze w trudnych, skandynawskich warunkach, są również idealnym rozwiązaniem dla użytkowników polskich dróg. Auta Volvo to także nowoczesna linia nadwozia, nowatorskie rozwiązania technologiczne w kwestii bezpieczeństwa, ergonomii oraz ekologii. Doceniając wszystkie zalety tych samochodów, pragniemy je zaoferować swoim klientom, proponując swoje pełne wsparcie i zaangażowanie na etapie zakupu, a następnie eksploatacji.

Obecnie w naszej ofercie klienci znaleźć mogą takie modele samochodów jak:
  • Volvo S60 i S90,
  • Volvo V60 Cross Country i V90 Cross Country,
  • Volvo V60 i V90,
  • Volvo XC40, XC60, XC90.
Dostępne są one we wszystkich najpopularniejszych typach nadwozia oraz jednostek napędowych. Modele samochodów w wersji Recharge , czyli samochody ładowane z gniazdka uzyskujące doskonałe wyniki wydajności i osiągów. Zanim w salonie pojawi się pierwszy samochód elektryczny (XC40 Recharge) można zapoznać się z ofertą samochodów hybrydowych plug-in oraz mild-hybrid.

Oprócz sprzedaży nowych samochodów w nasz salon jest uczestnikiem programu Volvo Selekt, w ramach którego dystrybuujemy także samochody używane z gwarancją Volvo. Są to modele wyselekcjonowane i sprawdzone przez naszych specjalistów, aby klienci mogli cieszyć się z ich zalet porównywalnych, jak przy nowych samochodach.

W Volvo Car Wrocław-Bielany, by zapewnić kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, prowadzimy autoryzowany serwis obsługi samochodów osobowych marki Volvo . Dysponujemy najnowszymi technologiami diagnostycznymi, a nasz personel posiada odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty producenta. W serwisie przeprowadzamy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Dokonujemy niezbędnych napraw mechanicznych, elektromechanicznych oraz napraw blacharsko-lakierniczych.

Ponadto przy serwisie funkcjonuje okręgowa stacja kontroli pojazdów upoważniona do wykonywania okresowych przeglądów stanu technicznego oraz przeglądów ze skierowania.

Osoby zainteresowane szczegółami oferty zapraszamy do siedziby salonu w Bielanach Wrocławski, a także do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znaleźć tam można konfigurator modeli Volvo oraz wiele informacji dotyczących wykorzystywanych technologii.

Więcej informacji

  • Najnowsze modele Volvo zobacz

Kontakt

Kontakt Volvo Car

Volvo Car, Bielany Wrocławskie

Opinie (7)

Opinie o firmie Volvo Car

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Anka
Anka
5.0
30.11.2019
Polecam każdemu. Od razu widać, że zależy im na pełnej satysfakcji klienta.
Wiktoria
Wiktoria
5.0
11.09.2019
Najlepsze auta jakimi jeździłem. Volvo to naprawdę solidna marka, a ich auta naprawdę warto zakupić w tym salonie.
Miłosz
Miłosz
5.0
11.07.2019
Wszystko w jak najlepszym porządku. Mogłem liczyć na fachową pomoc przy wyborze auta. Uda się wybrać idealne, co do moich preferencji.
Julka
Julka
5.0
20.05.2019
Pełen profesjonalizm. Muszę przyznać, że naprawdę dbają o swoich klientów.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
21.03.2019
Fachowa obsługa. Jazda próbna odpowiednio długa i w miłej atmosferze. No i w końcu udany zakup.
Karina
Karina
5.0
31.01.2019
Świetne samochody! Chyba nigdy już nie zmienię auta na auto innej marki niż Volvo. Pełen komfort, wysoki poziom bezpieczeństwa i nie tylko.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.08.2014
pełen profesjonalizm, cóż więcej można powiedzieć