Profesjonalna pomoc w doborze okularów i szkieł korekcyjnych
Profesjonalna pomoc w doborze okularów i szkieł korekcyjnych, Visus Salon optyczny Aneta Bartczak, Bolesławiec

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 20:00
Wt.
09:00 - 20:00
Śr.
09:00 - 20:00
Cz.
09:00 - 20:00
Pt.
09:00 - 20:00
Sb.
09:00 - 17:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6151314679
REGON: 021484958
Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

Salon optyczny Visus znajduje się w Bolesławcu, na terenie województwa dolnośląskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2011 roku. Zajmujemy się diagnozowaniem wzroku i sprzedażą okularów korekcyjnych. Właścicielką salonu jest Aneta Bartczak.

Zapraszamy do naszego drugiego salonu optycznego, który znajduje się w Zgorzelcu, ul. Kościuszki 49B (pawilony). Tel. 75 771 55 74. Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

Oferta

Wzrok to jeden z ważniejszych zmysłów każdego człowieka, dlatego tak ważne są systematyczne wizyty w gabinecie okulistycznym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się w diagnozowaniu wad wzroku. Przyjmujemy pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staramy się pomóc.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • dobór soczewek kontaktowych,
  • badanie oczu,
  • badanie dna oka,
  • pomoc w doborze oprawek oraz soczewek.
W gabinecie znajdują się specjalistyczne urządzenia medyczne, za pomocą których przeprowadzamy większość badań. Na podstawie wyników stawiamy diagnozę i proponujemy metodę leczenia.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie. Ich wiedzę i doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Jesteśmy w stanie precyzyjnie dopasować soczewki kontaktowe, które będą odpowiednie dla naszych pacjentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również soczewki kontaktowe jednodniowe, soczewki kontaktowe miesięczne, soczewki kontaktowe dwutygodniowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu i zdrowiu. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia Salonu optycznego Visus w Bolesławcu.

Kontakt

Kontakt Visus Salon optyczny Aneta Bartczak

Visus Salon optyczny Aneta Bartczak, Bolesławiec

Opinie (0)

Opinie o firmie Visus Salon optyczny Aneta Bartczak