Usługi optyczne na najwyższym poziomie
Usługi optyczne na najwyższym poziomie, Vision Expert s.c. M. Ciesiółka, E. Nowakowska, Leszno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6972307835
REGON: 30236031900000
Rok założenia:
2013

O firmie

Salon optyczny Vision Expert znajduje się w Lesznie, w województwie wielkopolskim. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór okularów, soczewek i akcesoriów. Naszą firmą zarządzają Marek Ciesiółka i Ewelina Nowak.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

W naszym salonie optycznym wierzymy, że podejście do Klienta jest połową sukcesu. Dlatego posiadamy młody, ale wykwalifikowany zespół, który zawsze posłuży Państwu profesjonalną radą. Salon stworzyliśmy na bazie marzeń, które w końcu udało nam się spełnić. Wkładamy całe serce w to, co robimy, jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego mogą być Państwo pewni, że każde zlecenie wykonujemy najlepiej jak potrafimy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, świadczymy szeroki zakres usług, który jednak staramy się cały czas poszerzać w taki sposób, aby móc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających z Państwa. W swojej bogatej ofercie posiadamy między innymi:
  • oprawy korekcyjne,
  • okulary przeciwsłoneczne,
  • soczewki okularowe,
  • soczewki kontaktowe,
  • etui.
Poszerzenie naszej oferty stanowi możliwość przeprowadzania badania wzroku. Wykonujemy pomiary parametrów układu wzrokowego za pomocą: testów, nowoczesnych urządzeń i przyrządów przeznaczonych do badania, wykrywania i diagnozowania wad układu wzrokowego. Dzięki temu mamy możliwość zdiagnozowania i skorygowania takich wad, jak: dalekowzroczność, krótkowzroczność, astygmatyzm i presbiopia (starczowzroczność).

Salon, którym dysponujemy jest w pełni unowocześniony. Zaprojektowaliśmy go przede wszystkim z myślą o naszych Klientach, dlatego wybraliśmy dogodną lokalizację. Oferujemy bardzo duży wybór zarówno okularów korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ posiadamy modele dla dzieci, młodzieży oraz dla osób dorosłych.

Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się pełna oferta, a także zaprezentowane są wybrane wzory oprawek. Zachęcamy również do kontaktu z nami, zarówno telefonicznego, jak i do odwiedzenia salonu w naszej siedzibie. Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, rozwieją ewentualne wątpliwości oraz posłużą fachową poradą.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Vision Expert z Leszna.

Kontakt

Kontakt Vision Expert s.c. M. Ciesiółka, E. Nowakowska

Vision Expert s.c. M. Ciesiółka, E. Nowakowska, Leszno

Opinie (0)

Opinie o firmie Vision Expert s.c. M. Ciesiółka, E. Nowakowska