Organizujemy czas wolny na świeżym powietrzu
Organizujemy czas wolny na świeżym powietrzu, VIS SPORT TRAVEL S.C. ALEKSANDRA ŻYWICKA, MAŁGORZATA NOWAK, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6342693860
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Klub sportowo-rekreacyjny Vis Sport Travel s.c. znajduje się w Katowicach. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2008 roku. Zajmujemy się organizacją zajęć sportowych. Osobami decyzyjnymi są Aleksandra Żywicka i Małgorzata Nowak.

Oferta

Posiadamy 10-letnie doświadczenie, dzięki czemu poznaliśmy Państwa oczekiwania. Do naszych zadań należy organizacja zajęć fizycznych. Proponujemy aerobik, spływ kajakowy lub grę w tenisa ziemnego. Prowadzimy zajęcia w wodzie.

W naszym klubie sportowo-rekreacyjnym Vis Sport Travel z Katowic trenują głównie dzieci. Mamy ciekawe zajęcia dla młodzieży. Organizujemy ferie i kolonie. Proponujemy wyjazdy narciarskie i snowboardowe.

Oferujemy:
  • obozy zimowe
  • obozy letnie
  • zajęcia sportowe
  • zajęcia rekreacyjne dla dzieci.
Mamy świetne propozycje dotyczące doskonalenia umiejętności pływania oraz jazdy na nartach. Młodzież może sprawdzić swoje zdolności, a także je urozmaicać o kolejne, nowe dyscypliny sportowe.

Liczy się dla nas przede wszystkim spełnienie oczekiwań klientów. Rozwój fizyczny jest bardzo ważny, szczególnie od młodych lat. Jeśli chodzi o pływanie, możemy zorganizować zajęcia od postaw lub kontynuację nauki.

Wśród zajęć całorocznych znajdują się tenis, rolki, czy narciarstwo i snowboard. Dopasowujemy ofertę do zainteresowań oraz potrzeb zainteresowanych.

Vis Sport Travel zaprasza.

Kontakt

Kontakt VIS SPORT TRAVEL S.C. ALEKSANDRA ŻYWICKA, MAŁGORZATA NOWAK

VIS SPORT TRAVEL S.C. ALEKSANDRA ŻYWICKA, MAŁGORZATA NOWAK, Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie VIS SPORT TRAVEL S.C. ALEKSANDRA ŻYWICKA, MAŁGORZATA NOWAK