Profesjonalna pracownia krawiecka
Profesjonalna pracownia krawiecka, Vinni Ireneusz Winiarski, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:30
Wt.
09:00 - 18:30
Śr.
09:00 - 18:30
Cz.
09:00 - 18:30
Pt.
09:00 - 18:30
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7960004207
REGON: 670576570
Rok założenia:
2019

O firmie

Przedsiębiorstwo Vinni rozpoczęło swoją działalność w 2019 roku. Profesjonalna pracownia krawiecka od razu zdobyła uznanie wielu zadowolonych klientów. To dzięki profesjonalizmowi i umiejętnościom zajęliśmy pewną pozycję na rynku. Siedziba pracowni mieści się w Warszawie. Firmą zarządza Ireneusz Winiarski. Zapraszamy do kontaktu!

Oferta

Pomimo niedługiej obecności na branżowym rynku nasz zakład krawiecki cieszy się dużą popularnością. Możemy się pochwalić wieloma udanymi przeróbkami i naprawami. Wieloletnie doświadczenie, którym się szczycimy to zasługa praktyki naszych pracowników w kraju i Europie. Rzetelna i fachowa wiedza zdobyta za granicą pozwala nam zagwarantować Państwu usługi najwyższej klasy.

Stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem i wiedzą, aby zapewnić o rzetelności i dokładności naszych realizacji.

Oferujemy między innymi:
  • poprawki krawieckie,
  • szycie na miarę,
  • skracanie spodni,
  • zwężanie spodni,
  • skracanie sukienek,
  • wszywanie zamków.
Dodatkowo zajmujemy się szyciem zasłon i firan na zamówienie. Kierujemy się indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów. Zajmujemy się również przerabianiem odzieży skórzanej. Poprawki u krawca to nie musi być przykra konieczność. Często zgłaszają się do nas klienci, którzy pragną tylko unowocześnić niektóre części garderoby.

Zajmujemy się przeróbkami odzieży nowej i używanej. Istnieje możliwość uszycia garnituru lub kreacji sylwestrowej na miarę, zgodnie z projektem klienta. Działamy terminowo i profesjonalnie. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu!

Artykuły

Profesjonalne poprawki krawieckie
Profesjonalne poprawki krawieckie
Odpowiednie dopasowywanie ubrań i krawca, poprzez skracanie czy zwężanie cieszy się popularnością. Wato wybrać dobrego krawca.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Vinni Ireneusz Winiarski

Vinni Ireneusz Winiarski, Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie Vinni Ireneusz Winiarski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jarek
Jarek
5.0
12.09.2019
Rzetelne usługi, można liczyć na fachową pomoc już w trakcie ustalania przeróbek i projektu. Brawo!
Basia
Basia
5.0
28.07.2019
Jestem bardzo zadowolona z przeróbki garsonki z zeszłego roku. Praca wykonana z niezwykłą precyzją i sumiennością. Polecam!