Szycie ubrań na zamówienie
Szycie ubrań na zamówienie, Vini Ireneusz Winiarski, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7960004207
Rok założenia:
2019

O firmie

Prowadzimy zakład krawiecki o nazwie Vini, którego właścicielem jest Ireneusz Winiarski. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Przede wszystkim zajmujemy się świadczeniem usług krawieckich oraz wykonywaniem różnych przeróbek w tym zakresie.

Oferta

Działamy w branży krawieckiej i staramy się dokładnie wykonywać wszystkie powierzone nam zadania. Na rynku istniejemy od stosunkowo krótkiego czasu, jednakże zdołaliśmy nabyć cenne doświadczenie oraz uznanie wielu zadowolonych Klientów. Przede wszystkim stawiamy na jakość i Państwa satysfakcję.

Zatrudnieni w zakładzie pracownicy dysponują sporym doświadczeniem, które gromadzili podczas praktyki w kraju oraz innych państwach Europy. Służą również fachowym doradztwem, podczas którego wykorzystują swoją rzetelną oraz obszerną wiedzę z zakresu krawiectwa. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, co zapewnia terminową realizację.

Nasze usługi to:
  • poprawki krawieckie,
  • skracanie sukienek,
  • wszywanie zamków,
  • skracanie spodni,
  • zwężanie spodni,
  • szycie na miarę.
Co więcej, zajmujemy się szyciem zasłon i firan na specjalne zamówienie. Staramy się spełnić indywidualne oczekiwania każdego Klienta. Możemy podjąć się przerabiania odzieży skórzanej. Poprawki w zakładzie krawieckim wcale nie muszą być przykrą koniecznością, a jedynie unowocześnieniem garderoby. Możemy przerabiać odzież nową oraz używaną.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładu krawieckiego Vini w Warszawie.

Artykuły

Czy warto w dzisiejszych czasach korzystać z usług krawca?
Czy warto w dzisiejszych czasach korzystać z usług krawca?
Coraz chętniej kupujemy dobrej jakości ubrania, zamawiamy poprawki krawieckie i ubrania szyte na miarę, na przekór zalewającej nas sieciówkowej tandecie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Vini Ireneusz Winiarski

Vini Ireneusz Winiarski, Warszawa

Opinie (5)

Opinie o firmie Vini Ireneusz Winiarski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mariola
Mariola
5.0
10.03.2021
Pan Ireneusz w profesjonalny sposób wykonuje wszelkie przeróbki krawieckie. Warto mu zaufać.
Andrzej
Andrzej
5.0
26.01.2021
Spore doświadczenie w bardzo dosadny sposób pomaga im realizować usługi krawieckie na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie.
Jolanta
Jolanta
5.0
29.11.2020
Nie znam lepszej firmy krawieckiej, która działałby w okolicy. Zdecydowanie znają się na swoim zawodzie i dokładnie go wykonują.
Oskar
Oskar
5.0
01.09.2020
W trakcie pandemii trzeba się zaopatrzyć w wysokiej jakości maseczkę ochronną. Firma Vini może je uszyć na specjalne zamówienie. Polecam serdecznie każdemu.
Kasia
Kasia
5.0
22.07.2020
Bardzo dobra firma krawiecka. Spodziewałam się po nich wysokiej jakości świadczonych usług, a oni profesjonalnie sprostali tym oczekiwaniom.