Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5830134287
REGON: 191368594
Rok założenia:
2005

Polecane oferty

Podstawowym profilem naszej działalności jest zapewnienie zainteresowanym zakwaterowania nad morzem...
Willa Bliska świadczy kompleksowe usługi hotelarskie. Posiadamy duże doświadczenie w branży. Działa...
Szukają Państwo miejsca do zorganizowania imprezy okolicznościowej wraz z noclegiem? Nasz pensjonat...
Głównym aspektem naszej działalności jest wynajem znakomitych apartamentów o wysokim standardzie, k...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Villa Alicja Krystyna Frask-Mechelewska" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5830134287. Numer REGON firmy to: 191368594.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2005 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na Trakt Świętego Wojciecha 346. Korespondencyjny kod pocztowy to: 80-001 Gdańsk. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 54.3607N, 18.69069E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: villaalicja@wp.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Villa Alicja Krystyna Frask-Mechelewska" to Noclegi i kwatery prywatne.

"Villa Alicja Krystyna Frask-Mechelewska" zapewnia swoim Gościom przyjemne i stylowo urządzone pokoje spełniające indywidualne wymagania oraz oferuje dobrą ofertę z zakresu usług gastronomicznych. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Gdańsk jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 609 543 081.

Kontakt

Kontakt Villa Alicja Krystyna Frask-Mechelewska

Villa Alicja Krystyna Frask-Mechelewska, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Villa Alicja Krystyna Frask-Mechelewska