Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8451663907
REGON: 790140150

Polecane oferty

Zajmujemy się sprzedażą półfabrykatów do robienia biżuterii. W ramach tego zapewniamy szeroki wybór...
W pracowni artystycznej Maestria przede wszystkim zajmujemy się ręcznym wykonywaniem papeterii okol...
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę pokrowców na krzesła. Profesjonalni krawcy uszyją takż...
Szkło to bardzo wdzięczny materiał, doskonały do tworzenia wyrobów artystycznych. Niestety często b...

O firmie

Firmę Vila Deco prowadzi Mirosław Ostrowski. Siedziba zakładu mieści się w Strzelcach, w powiecie namysłowskim, w województwie opolskim. W branży aranżacji wnętrz działa od ponad dwudziestu lat. Zajmujemy się aranżacją wnętrz wraz z kompleksowym wykończeniem i nowoczesnymi posadzkami żywicznymi.

Oferta

Specjalizujemy się w wykonywaniu nowoczesnych posadzek żywicznych oraz przepięknych dekoracji ściennych. Proponowane przez nas posadzki mogą być dekoracyjne bądź przemysłowe. Posiadamy duży wybór kolorów matowych i błyszczących, a także mozaik. Dodatkową dziedziną naszej działalności jest renowacja zabytków i naprawa elewacji. Do artystycznego zaaranżowania wnętrza potrzebne są odpowiednio dopasowane dodatki, takie jakie obrazy charakterem nawiązujące do stylu pomieszczenia oraz zasłony podkreślające barwę ścian lub mebli.

Zatrudniamy kadrę wykwalifikowanych pracowników, którzy odbyli szereg szkoleń czołowych, światowych producentów żywic. Nasi specjaliści każdemu Klientowi doradzą wybór najlepszej do jego wnętrza posadzki oraz udekorują wnętrza, które staną się przytulne i miło będzie się w nich spędzało wolny czas,

Jeżeli chcesz wybrać funkcjonalną i estetyczną posadzkę albo udekorować wybrane pomieszczenie, przyjdź do nas, a dokonasz w ten sposób najlepszego wyboru.

Kontakt

Kontakt Vila Deco Ostrowski Mirosław

Vila Deco Ostrowski Mirosław, Strzelce

Opinie (0)

Opinie o firmie Vila Deco Ostrowski Mirosław