Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1180430486
REGON: 011993892
Rok założenia:
1996
Branża:

Polecane oferty

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja i wynajem hal namiotowych oraz namiotów na różn...
Głównym profilem naszej działalności jest produkowanie namiotów halowych. Działamy w oparciu o włas...
Vito zajmuje się produkcją i sprzedażą namiotów reklamowych, handlowych i wystawowych. Prowadzi spr...
Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jeśli szukacie miejsca na organizację wesela, ...

O firmie

Siedziba firmy Vigvam znajduje się w Mościskach, niedaleko Warszawy. Przedsiębiorstwo należące do Wacława Szcześniaka specjalizuje się w produkcji, handlu i usługach związanych z namiotami halowymi. Działa na rynku od 1996 roku i współpracuje z klientami indywidualnymi oraz różnego rodzaju podmiotami gospodarczymi.

Oferta

Hale namiotowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych budynków. Są zdecydowanie tańsze w budowie, ich montaż zajmuje mniej cennego czasu, a ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Najlepsze jakościowo namioty halowe produkuje przedsiębiorstwo Vigvam. Od ponad 20 lat z najlepszych jakościowo materiałów, w tym metalu wytwarza rozwiązania dopasowane do oczekiwań klientów. Do produkcji używane są zamknięte profile ze stali ocynkowanej ogniowo, dzięki czemu są odporne na korozję. Z kolei powłoki namiotowe wykonane są z poliestru powlekanego wieloma warstwami PCV, co nie tylko zapewnia wytrzymałość na naprężenia i uszkodzenia, ale również nadaje właściwości trudnopalne. Klienci mogą być pewni, że dostarczone konstrukcje będą wytrzymałe, atrakcyjne cenowo i funkcjonalne. Składają się z modułów o długości 5 metrów i szerokości 5-20 metrów, dlatego można je łatwo rozbudowywać. Przedsiębiorstwo nie tylko sprzedaje namioty, ale również zajmuje się ich dostarczaniem na wskazane miejsce i fachowym montażem. Specjaliści dbają o to, by namioty były wytrzymałe i bezpieczne w użytkowaniu. W ofercie znajdują się zarówno rozwiązania przeznaczone dla klientów biznesowych, jak i osób prywatnych. Klientom indywidualnym szczególnie polecany jest zakup lekkich konstrukcji namiotowych, o prostej konstrukcji. Do ich zalet należy szybkie rozkładanie i składanie oraz duża mobilność. Idealnie sprawdzają się jako miejsce imprez plenerowych, np. wesel i urodzin, ale można ich także używać w celach komercyjnych, np. do organizowania eventów firmowych i ustawiania stoisk na festynie.

Alternatywą dla małych namiotów są średnie konstrukcje namiotowe. W porównaniu do mniejszych konstrukcji są nieco cięższe, co zapewnia większą wytrzymałość, ale przy nadal znacznej mobilności. Używane są do wielu celów, a jednym z nich jest magazynowanie różnych rzeczy, niezależnie od pory roku.

Oczywiście fachowcy z firmy Vigvam zdają sobie sprawę z tego, że niekiedy potrzebne są jeszcze większe namioty, dlatego w ofercie można wyróżnić ciężkie konstrukcje namiotowe. Ich konstrukcja sprawia, że są bardzo wytrzymałe i nadają się do całorocznego użytkowania. Doskonale pełnią funkcję magazynową oraz sprawdzają się jako hale produkcyjne.

Do hal różnej wielkości, w szczególności większych konstrukcji polecane są dostawki namiotowe, czyli hale namiotowe jednospadowe. Produkowane są wyłącznie na zamówienie.

Ważnym zagadnieniem dotyczącym hal namiotowych jest ich dodatkowe wyposażenie. Namioty mogą dysponować bramami różnego typu, drzwiami bezpieczeństwa, oknami i wentylacją. Dodatkowo poszycie może być zadrukowane zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Uzupełnieniem oferty handlowej jest sprzedaż namiotów używanych. Klienci ceniący niskie ceny lub osoby, które nie potrzebują namiotów na własność mogą również skorzystać z wynajmu hal namiotowych. Usługa ta obejmuje tylko lekkie namioty, szerokie na 5 lub 10 metrów i wysokie na 2,7 metra. Możliwe jest ich wyposażenie w podłogi drewniane, wykładziny oraz oświetlenie halogenowe.

Konstrukcje oferowane przez firmę Vigvam sprawdzają się jako:
  • obiekty handlowe
  • hale produkcyjne
  • obiekty plenerowe
  • obiekty wystawiennicze
  • bary letnie
  • magazyny
  • składy budowlane
  • korty tenisowe
  • ujeżdżalnie konne
  • garaże
Oczywiście wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o namiotach produkowanych przez firmę Vigvam. Więcej informacji dotyczących namiotów, w tym ich wymiarów znajdą Państwo na stronie internetowej. Tam też umieszczono dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zamówienia.

Kontakt

Kontakt Vigvam Namioty halowe Wacław Szcześniak

Vigvam Namioty halowe Wacław Szcześniak, Mościska

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (13)

Opinie o firmie Vigvam Namioty halowe Wacław Szcześniak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Krzysztof
Krzysztof
5.0
14.10.2019
Na festynie korzystałem z namiotu wynajętego od firmy Vigvam. Konstrukcja spisała się doskonale. Była pojemna i zapewniała odpowiednią ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Przygotowywanie jedzenia nie było żadnym problemem.
Dawid
Dawid
5.0
05.09.2019
Polecam namioty produkowane przez firmę Vigvam. Są pojemne, szybkie w montażu i bardzo uniwersalne. Dzięki temu mogę w nich składować materiały budowlane albo parkować maszyny, a to jest dla mnie bardzo istotne.
Robert
Robert
5.0
16.08.2019
Prowadzę klub tenisowy na wydzierżawionym terenie i postanowiłem zadbać o dobre warunki gry przez cały rok. Kupiłem halę namiotową od firmy Vigvam i dzięki temu moi klienci mogą trenować tenisa bez względy na porę dnia i pogodę.
Adam
Adam
5.0
05.07.2019
Zakup hali namiotowej był strzałem w dziesiątkę, ponieważ kosztował mnie mniej, niż budowa tradycyjnego magazynu. Później do hali dostawiono specjalny namiot, który powiększył powierzchnię magazynową. Jestem bardzo zadowolony w konstrukcji i polecam ją innym.
Mariusz
Mariusz
5.0
12.06.2019
Szybko i profesjonalnie. Ta mogą w dwóch słowach opisać współpracę z firmą Vigvam. Kupiłem średni namiot, który szybko dostarczono na mogą posesję. Firma zajęła się również jego montażem i doposażyła go w wentylację i inne niezbędne rozwiązania. Polecam każdemu, kto poszukuje hal namiotowych.
Piotrek
Piotrek
5.0
23.05.2019
Do skorzystania z oferty Vigvamu zachęcił mnie opis na stronie internetowej. Dobrze, że konstrukcje namiotowe można rozbudowywać, bo nie byłem pewien, czy mniejsza powierzchnia wystarczy do moich potrzeb.
Kuba
Kuba
5.0
20.04.2019
Kilka razy korzystałem z możliwości wynajmu lekkich namiotów na imprezy i szczerze polecam. Usługa jest dość tania, a firma Vigvam działa bardzo sprawnie. Szybko montują i demontują namiot.
Łukasz
Łukasz
5.0
23.03.2019
Planowałem imprezę urodzinową na wiele osób i postanowiłem wynająć namiot. Skorzystałem z oferty przedsiębiorstwa Vigvam. Fachowcy dowieźli go na miejsce, złożyli i wyposażyli w podłogi i oświetlenie. Po imprez szybko zdemontowali konstrukcję. Cała usługa przebiegła w pełni profesjonalnie.
Wiktor
Wiktor
5.0
01.02.2019
Prowadzę firmę weselną i szukałem nowego sprzętu. Potrzebowałem namiotów na przyjęcia plenerowe i znalazłem idealne w ofercie firmy Vigvam. Kupiłem dwie lekkie konstrukcje, które doskonale nadają się do obsługi wesel. Mieszczą wiele stołów i można je wyposażyć w podłogi i oświetlenie. Polecam.
Monika
Monika
5.0
10.01.2019
Szukałem taniego namiotu magazynowego i udało mi się taki znaleźć w ofercie firmy Vigvam. Dodatkowo dowieziono mi go na miejsce i złożono, dlatego jestem bardzo zadowolony.
Andrzej
Andrzej
5.0
19.12.2018
Doskonałe jakościowo hale namiotowe. Konstrukcje firmy są nie tylko wytrzymałe, ale również bezpieczne, bo o dużej odporności na ogień. Podobało mi się również, że zamówiony namiot dowieziono mi na posesję i złożono. Pełen profesjonalizm.
Maciej
Maciej
5.0
12.11.2018
Polecam wszystkim ofertę firmy Vigvam. Kilka lat temu kupiłem ciężką halę namiotową i do dzisiaj jest w świetnym stanie. Używam jej jako magazynu materiałów budowlanych i doskonale się do tego celu nadaje.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
16.09.2014
Najlepsze hale namiotowe jakie można nabyć w Polsce. polecam