Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7010417797
REGON: 015553575
Rok założenia:
2014

O firmie

Lakiernictwo proszkowe, Vi-Kolor sp. z o.o., Solec Nowoczesna lakiernia proszkowa Vi-Kolor zlokalizowana jest w Solcu, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność na polskim rynku rozpoczęła się ponad 12 lat temu. Zlecenia są realizowane zgodnie ze standardami GSB oraz Qualicoat.

Oferta

Firma Vi-Kolor z Solca to wysoka jakość usług związanych z lakiernictwem proszkowym. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm oraz instytucji. Bezpieczne metody, gładka powierzchnia bez wypukleń oraz wysoka precyzja to cechy charakterystyczne działań wykonywanych przez firmę.

W czym specjalizuje się firma Vi-Kolor z Solca?
Przede wszystkim, firma vi-Kolor z Solca proponuje lakierowanie proszkowe. Usługi wykonywane są na małych, średnich oraz dużych elementach aluminiowych i stalowych. Firma świetnie radzi sobie z obiektami cynkowanymi ogniowo i galwanicznie. W ofercie znajduje się zatem lakierowanie proszkowe ogrodzeń, schodów i bram. Pracownicy wykonują malowanie części samochodowych oraz akcesoriów, felg i zderzaków do samochodów terenowych.

Firma Vi-Kolor wykonuje lakierowanie ram rowerowych i części pojazdów, a także artykułów gospodarstwa domowego. Bez problemu obsłużą regały sklepowe, elementy elewacji i metalowe meble biurowe lub ogrodowe. Malowanie metodą proszkową umożliwia przywrócenie dawnego wyglądu wszystkim detalom z metalu oraz chroni je przed korozją, uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami chemicznymi.

Na czym polega malowanie metali?
Przed malowaniem metali, powierzchnia jest czyszczona metodą śrutowania, która świetnie nadaje się do usuwania rdzy, zanieczyszczeń jonowych, pyłów czy starych powłok malarskich. Do zadań firmy należy obróbka strumieniowo-ścierna konstrukcji stalowych, felg aluminiowych i stalowych, stalowych elementów pojazdów i maszyn oraz blach i profili stalowych.

Jeśli chodzi o lakierowanie proszkowe felg aluminiowych i stalowych, malowanie odbywa się na kilku etapach. Na początku wykonuje się piaskowanie metalu, następnie felga pokrywana farbą podkładową, lakierowana proszkowo na podstawie koloru RAL, a na samym końcu pokrywana ją farbą bezbarwną.

Z jakich materiałów korzysta firma Vi-Kolor z Solca?
Firma korzysta z wysokiej jakości farb proszkowych. Stosowane są farby poliestrowe do zastosowania zewnętrznego, poliestrowe-fasadowe do pokrywania profili aluminiowych i elementów fasadowych, a także epoksydowe i epoksydowo-poliestrowe.
Firma wykorzystuje farby podkładowe cynkowe, które służą do zabezpieczenia antykorozyjnego, a także farby strukturalne, dzięki którym można uzyskać różnego rodzaju połysk i efekty na malowanych powierzchniach.
W dodatku firma korzysta ze specjalnej palety kolorów RAL. Tego typu system oznaczania kolorów jest czytelny dla klientów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Vi-Kolor sp. z o.o.

Vi-Kolor sp. z o.o., Solec

Słowa kluczowe

Opinie (9)

Opinie o firmie Vi-Kolor sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Firma budowlana
Firma budowlana
5.0
11.02.2020
Miła obsługa dobre ceny usługa bez zastrzeżeń. Polecam
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
19.11.2019
Maluję u nich ogrodzenia, bramy i furtki. Usługę wykonują porządnie, dokładają wszelkich starań, żeby spełnić wymagania moich klientów. Jak do tej pory nie zdarzyła mi się reklamacja co do jakości lakierowania. Panie w sekretariacie niezwykle miłe i zawsze uśmiechnięte.
Zadowolony klient
Zadowolony klient
5.0
13.11.2019
Obsługa i usługa wykonana bez zarzutu. Ogrodzenie po montażu prezentuje się bardzo ładnie - kolor idealnie dobrany do moich preferencji. Usługa wykonana była w terminie a i nawet rabat dostałem. Polecam
Warszawiak
Warszawiak
5.0
15.01.2019
Bardzo przystępne ceny i krótkie terminy. Kierownik lakierni bardzo mi pomógł, doradził i wyjaśnił. Polecam
Klient
Klient
5.0
11.01.2019
Bardzo dobra lakiernia - bardzo uprzejmi właściciele. Lakierownie - pełen profesjonalizm.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
20.11.2018
Fachowe usługi lakiernicze. Mają bardzo dobry sprzęt i wykonują usługę nie tylko na czas, ale także bardzo profesjonalnie. Rzetelna firma, warto ich polecać.
Szery 9.
Szery 9.
5.0
27.09.2018
Rzetelnie i terminowo!! Polecam
radek czekeo
radek czekeo
5.0
03.03.2017
Na pewno specjaliści od malowania proszkowego. Zleciłem im malowanie konstrukcji stalowych. Zlecenie wykonane w terminie. Jakość malowania odpowiednia, powłoki równe, bez niedoróbek. Generalniejestem bardo zadowolony.
Małgorzata P.
Małgorzata P.
5.0
18.05.2016
Bardzo polecam. Wszystko sprawnie i profesjonalnie.