Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5833159721
REGON: 221885177
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Drukarnie, VGG Sp. z o.o., Gdańsk Firma VGG z Gdańska zajmuje się dostarczaniem do klientów najnowszych rozwiązań z zakresu reklamy wizualnej. W ramach tego świadczy kompleksowe usługi poligraficzne, przeprowadza montaż nośników reklamy, a także tworzy grafiki komputerowe i strony internetowe. Na rynku działa od 2013 roku, a przez ten czas zdążyła już wykonać wiele zaawansowanych projektów.

Oferta

Stara maksyma mówi, że reklama jest dźwignią handlu, a trzeba do niego dodać, iż tylko skuteczna reklama ma wpływ na wzrost zainteresowania klientów i obrotów firmy. Amatorskie wykonanie, kiepska realizacja techniczne i niewłaściwy montaż mogą nawet odstraszać potencjalnych klientów. Dlatego też w przypadku reklamy wizualnej należy zaufać profesjonalistom takim jak spółka VGG.

Czym zajmuje się firma VGG z Gdańska?

Firma VGG z Gdańska zajmuje się w pierwszej kolejności usługami poligraficznymi na potrzeby reklamowe. Oznacza to, że dla swoich klientów przygotowuje projekty graficzne, a następnie umieszcza je na nośnikach reklamowych takich jak np.:
  • ulotki,
  • katalogi,
  • wizytówki,
  • plakaty,
  • notesy,
  • kalendarze,
  • papier firmowy,
  • pocztówki,
  • teczki ofertowe.
Za pomocą profesjonalnego druku offsetowego lub cyfrowego wykonuje również drukowane banery, w tym też banery wielkopowierzchniowe, wkłady do potykaczy, roll-upy, stojaki itp.

Korzystając z możliwości druku solwentowego oraz techniki druku UV przygotowuje dla klientów folie, którymi następnie obkleja witryny lokali oraz pojazdy.

Jakie jeszcze usługi świadczy firma?

Ponadto VGG projektuje i wytwarza reklamy zewnętrzne. Należą do nich przestrzenne napisy 3D, stryodurowe litery, nadruki na tablicach PCV, kasetony, a także szyldy reklamowe, które są wykonywane zgodnie z ustawą o krajobrazie obowiązującą na terenie Gdańska. Do montażu wykonanych przez siebie nośników reklamy firma korzysta z technik alpinistycznych oraz podnośnika koszowego.

Czy firma VGG zajmuje się projektowaniem stron internetowych?

Tak, oferta firmy VGG w dziedzinie reklamy jest kompleksowa i obejmuje sobą również projektowanie stron internetowych w systemie CMS Wordpress oraz ich pozycjonowanie.

Oprócz tego firma tworzy identyfikację wizualną, logotypy oraz grafiki wektorowe dla swoich klientów.

Wszystkie projekty dostarczane przez klientów są w VGG odpowiednio opracowywane i dostosowywane profesjonalnie do wymagań urządzeń technicznych.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać podczas kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt VGG Sp. z o.o.

VGG Sp. z o.o., Gdańsk

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie VGG Sp. z o.o.