Windykacja należności na najwyższym poziomie
Windykacja należności na najwyższym poziomie, Vertus S.A. Konsorcjum Prawno Finansowe, Katowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6342710736
REGON: 241128822
KRS: 0000326440
Rok założenia:
2009

O firmie

Prowadzone przez nas konsorcjum prawno-finansowe Vertus mieści się w Katowicach. Na krajowym rynku działamy od 2001 roku. Nasza działalność opiera się na 3 filarach, tj. doradztwie prawnym, consultingu i windykacji należności.

Oferta

Konsorcjum prawno-finansowe Vertus specjalizuje się w usługach windykacyjnych. Klientom zapewniamy wsparcie na każdym z etapów egzekwowania należności. Dzięki świadczonym usługom zyskają Państwo płynność finansową swojej firmy, co jest bardzo istotne podczas prowadzenia własnej gospodarczej.

Ponadto świadczymy usługi związane z zabezpieczaniem oraz dochodzeniem wierzytelności. Prowadzimy nie tylko windykacje sądowe, ale również polubowne. Stosujemy środki prawne, które umożliwiają odzyskanie długu. W zakres naszych kompetencji wchodzi też obrót wierzytelnościami obejmujący wykup i sprzedaż wierzytelności oraz nadzór nad czynnościami komorniczymi. Dla klientów przedsiębiorstwa Vertus świadczymy również usługi faktoringu, co przyspiesza obieg płatności w firmie. Czynności windykacyjne wykonujemy także poza granicami Polski.

Do zadań pracowników Departamentu Consultingu i Pozyskania Kapitału należy:
 • consulting energetyczny,
 • consulting finansowy,
 • consulting handlowy.
Zapewniają oni doradztwo gospodarcze i oferują pomoc w pozyskaniu kapitału, w tym również funduszy europejskich. W razie sprzedaży spółki są w stanie przygotować niezbędną dokumentację.

Departament Prawny natomiast zapewnia obsługę prawną podmiotów gospodarczych i spółek giełdowych. Pracują u nas osoby mające wiedzę z zakresu prawa podatkowego, handlowego i gospodarczego, a także pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zamówień publicznych. Uzupełnienie oferty stanowi pomoc w zakładaniu spółek prawa handlowego. Obsługujemy przekształcenia, połączenia i fuzje firm.

Zapraszamy do nawiązania współpracy - firma Vertus w Katowicach.

Artykuły

Jakie fundusze europejskie można pozyskać z pomocą Konsorcjum Prawno Finansowego Vertus S.A.?
Jakie fundusze europejskie można pozyskać z pomocą Konsorcjum Prawno Finansowego Vertus S.A.?
Konsorcjum Prawno Finansowe Vertus S.A. świadczy consulting, stwarza możliwość pozyskania kapitału dla firmy, a także pomaga w sprzedaży przedsiębiorstwa.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Vertus S.A. Konsorcjum Prawno Finansowe

Vertus S.A. Konsorcjum Prawno Finansowe, Katowice

Aktualności

 • odzyskiwanie długów

  21.09.2022

  Naszym celem jest wspieranie Klientów w trudnych sprawach dotyczących odzyskiwania należności pieniężnych. Dlatego prowadzimy postępowania windykacyjne, nawet jeśli egzekucja komornicza okazała się bezskuteczna. Wierzymy, że w biznesie oprócz pieniędzy liczy się również uczciwość, z tego względu podejmujemy się odzyskiwania każdej kwoty pieniędzy naszych Klientów. Na ich życzenie prowadzimy również dochodzenia roszczeń przedawnionych!

  Więcej informacji
 • obsługa prawna firm

  21.07.2022

  Jeśli zakładzie Państwo spółkę prawa handlowego, to nasz zespół przeprowadzi Was przez cały proces rejestracji. Zapewnimy Wam doradztwo ze strony prawników, a także absolwentów kierunków ekonomicznych. Zajmiemy się również formalnościami dotyczącymi fuzji, połączeń lub przekształceń przedsiębiorstwo. Na Wasze życzenie przeprowadzimy audyt prawny i zbadamy prawidłowość prowadzonych dokumentów. Kontrola ma na celu wyeliminowanie ewentualnych niedociągnięć oraz zapobieganie ryzyk z nimi związanych.

  Więcej informacji
 • pieczęć prewencyjna

  13.05.2022

  Czym jest pieczęć prewencyjna, którą stosuje nasza firma, chroniąc wierzycieli przed nieuczciwymi kontrahentami? Pieczęć to forma informacji, którą umieszczamy na przykład na fakturze. Dzięki niej potencjalny Klient wie, że jeśli nie ureguluje zobowiązania, nasza kadra od razu przystąpi do działania i wdroży wszelkie procedury prawne, aby odzyskać należności. Stosowanie pieczęci motywuje dłużników do szybszego regulowania płatności i zapobiega nieuczciwym działaniom w biznesie.

  Więcej informacji

Opinie (12)

Opinie o firmie Vertus S.A. Konsorcjum Prawno Finansowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
5.0
28.05.2022
Firma Vertus stanęła na wysokości zadania i pomogła mi odzyskać dług. Samodzielnie próbowałem skontaktować się z kontrahentem, który nie odbierał telefonów. Reakcje ze strony windykatora i radcy prawnego z tego zespołu sprawiła, że dłużnik od razu zaczął regulować wszystkie faktury.
Emil
Emil
5.0
27.03.2020
Polecam!!!!!!!!!!!!! jestem pod wrażeniem, dopiero teraz w dobie kryzysu poczułem co to znaczy mieć profesjonalną pomoc prawną. Jesteśmy małą firmą i długo zastanawialiśmy się nad stałą obsługą, ale teraz wiemy, że warto. Trzyma kciuki za wszystkich przedsiębiorców i życzę zdrówka.
Zuzanna
Zuzanna
5.0
18.01.2020
Znają się na rzeczy, powierzam im różne sprawy związane z moją firmą.
Grażyna
Grażyna
5.0
05.11.2019
Korzystam z ich usług i serdecznie polecam.
Sara
Sara
5.0
02.09.2019
Pomagają mojej firmie, jestem zadowolona.
Jan
Jan
5.0
31.07.2019
Bardzo szybko podjęte działania w sprawie odzyskania mojego długu. Pełen profesjonalizm.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
03.05.2019
Polecam firmę w kwestii windykacji.
Daria
Daria
5.0
08.03.2019
Dzięki współpracy z tą firmą odzyskałam nareszcie swój dług. Mają tutaj pracowników, którzy znają się na prawie i szybko działają.
Tomek Rakus
Tomek Rakus
5.0
28.06.2018
Potwierdzam skuteczność tej kancelarii. Pełen profesjonalizm
Adam Kokosza
Adam Kokosza
5.0
19.06.2018
Firma naprawdę godna polecenia. Skutecznie i za rozsądne pieniądze, polecamy.
Artur
Artur
5.0
23.11.2017
Polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.10.2014
Firma naprawdę godna polecenia. Zazwyczaj nie piszę recenzji ale w tym przypadku zrobiłem wyjątek bo jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i skuteczności. Pozdrawiam i polecam Dariusz Flaga.