Kompleksowa pomoc prawna dla przedsiębiorców
Kompleksowa pomoc prawna dla przedsiębiorców , Vertex Securing Sp. z o.o. Sp.k., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8982261521
Branża:

O firmie

Vertex Securing to kancelaria prawna z Wrocławia. Wchodzi w skład sieci kancelarii działających na Dolnym Śląsku. Swoją działalnością wspiera przede wszystkim przedsiębiorców.

Oferta

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dopełniania licznych obowiązków prawnych. W przypadku zakładania firm, ich przekształcania oraz problemów prawnych na każdym etapie działania można skontaktować się z Vertex Securing. Spółka zatrudnia adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w prawie gospodarczym, pracy, procesowym, umów, a także zamówień publicznych. Klienci mogą skorzystać z takich usług jak:
  • porady prawne,
  • sporządzanie umów,
  • analizowanie umów,
  • pomoc w negocjacjach handlowych,
  • sporządzanie pism procesowych,
  • likwidacja spółek,
  • reprezentowanie klientów przed sądami.
Prawnicy Vertex Securing zajmują się też innymi kwestiami, w tym sukcesją. Pomagają wybrać najlepsze rozwiązania na wypadek śmierci właściciela, pojawienia się kłopotów finansowych i przejścia na emeryturę. Wyjściem może być sporządzanie testamentu, zawarcie majątkowej umowy małżeńskiej lub zakupienie ubezpieczenia.

Kancelaria służy także wsparciem przy przekształceniach działalności gospodarczej. Prawnicy pomagają w przejściu na indywidualną działalność oraz wspierają przy przekształceniach w spółki osobowe jawne, partnerskie, komandytowe oraz komandytowo-akcyjne, a także w spółki kapitałowe.

Uzupełnieniem oferty kancelarii jest dobieranie ubezpieczeń majątkowych, zdrowotnych, firmowych i od odpowiedzialności cywilnej, a także uzyskiwanie kredytów hipotecznych oraz inwestowanie w fundusze.

Dodatkowo klienci mogą za pośrednictwem spółki ubiegać się o odszkodowania za szkody osobowe, śmierć bliskiej osoby i wypadki drogowe, w pracy i w rolnictwie.

Więcej informacji o Vertex Securing znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z kancelarią najlepiej nawiązać telefonicznie i e-mailowo.

Wideo

Kontakt

Kontakt Vertex Securing Sp. z o.o. Sp.k.

Vertex Securing Sp. z o.o. Sp.k., Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Vertex Securing Sp. z o.o. Sp.k.