Agencja ochrony osób i mienia
Agencja ochrony osób i mienia, Verona Security Sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1251635067
REGON: 36241489900000
KRS: 0000573491
Rok założenia:
2015

O firmie

Agencja ochrony Verona Security znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w ochronie osób i mienia. Zapoznajcie się z naszą ofertą.

Oferta

Prowadzimy agencję ochrony osób i mienia Verona Security w Warszawie. Ofertę kierujemy do osób prywatnych i firm. Dbamy o bezpieczeństwo w domach, biurach i na osiedlach mieszkaniowych. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Oferujemy ochronę fizyczną osób i mienia. Całodobową ochronę stacjonarną zapewniamy klientom indywidualnym i biznesowym. Współpracujemy też z deweloperami i wspólnotami mieszkaniowymi.

Ochronę zdalną obiektów umożliwiają nam systemy monitoring wizyjnego. Projektujemy i wykonujemy je dla domów i budynków użyteczności publicznej.

Montujemy systemy kontroli dostępu, które znacznie ograniczają ryzyko włamania i umożliwiają ochronę wrażliwych danych.

Zajmujemy się też projektowaniem i budową systemów bezpieczeństwa, w tym takich, jak systemy sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) i systemy telewizji dozorowej CCTV.

Szukacie sprawdzonej firmy ochroniarskiej? Skontaktujcie się z nami!

Kontakt

Kontakt Verona Security Sp. z o.o.

Verona Security Sp. z o.o., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Verona Security Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.