Solidnie wykonane i wytrzymałe produkty drewniane
Solidnie wykonane i wytrzymałe produkty drewniane, Vent Kamiński i Spółka sp.j., Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6770083404
REGON: 350702024
KRS: 0000045048
Rok założenia:
2001

O firmie

Jako firma Vent działamy na rynku już od 1994 roku, proponując swoim Klientom jedynie najlepsze rozwiązania w zakresie produktów drewnianych, które wykonujemy z naturalnego i ekologicznego drewna iglastego i liściastego. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie.

Oferta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkowaniu produktów drewnianych. Dzięki temu możemy tworzyć towary wysokiej jakości, w które zaopatrujemy markety budowlane na terenie Polski i wielu krajów europejskich. Korzystamy z ekologicznego i naturalnego drewna iglastego i liściastego.

Produkcją wszystkich naszych towarów zajmują się doświadczeni pracownicy. Działają oni w branży stolarskiej od wielu lat, dzięki czemu dokładnie potrafią dokonać obróbki drewna oraz złożenia go w odpowiedni produkt. Posiadają wszelkie niezbędne narzędzia oraz kwalifikacje, co znacząco ułatwia i przyspiesza wykonywane prace.

W ofercie firmy Vent znajdziecie Państwo:
  • regały,
  • półki,
  • kobyłki,
  • skrzynki,
  • podstawki,
  • półprodukty.
Dodatkowo produkujemy komponenty meblowe. Są to między innymi części meblowe, listwy boczne do łózek czy wkłady do łóżek oraz inne produkty, które można wykorzystać przy produkcji czy obróbce mebli. Wszystkie zawarte w asortymencie firmy produkty wykonujemy z wysokiej jakości drewna, które jest ekologiczne oraz w pełni naturalne.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Budowa i zastosowanie kobyłek drewnianych
Budowa i zastosowanie kobyłek drewnianych
Kobyłki drewniane to funkcjonalny element wyposażenia każdego warsztatu. Pomaga w cięciu gałęzi i konarów, może również pełnić funkcję blatu roboczego.
Zastosowanie regałów drewnianych
Zastosowanie regałów drewnianych
Zalet mebli drewnianych jest bez liku. Popularnością cieszą się zwłaszcza regały drewniane, które mają szerokie zastosowanie. Kiedy warto o nich pomyśleć?

Wideo

Kontakt

Kontakt Vent Kamiński i Spółka sp.j.

Vent Kamiński i Spółka sp.j., Kraków

Opinie (3)

Opinie o firmie Vent Kamiński i Spółka sp.j.

Średnia ocen

4.3

Opinie użytkowników

Artur
Artur
4.0
04.07.2020
Skorzystałem z ich oferty i nabyłem tam regał drewniany. Produkt w stu procentach spełnił moje oczekiwania.
Oliwer
Oliwer
5.0
22.05.2020
Tworzą naprawdę dobre półprodukty drewniane. Są to na przykład trzonki, dzięki którym można stworzyć własne narzędzia czy naprawić te zepsute. Polecam serdecznie.
Miłosz
Miłosz
4.0
07.03.2020
Szukałem idealnej i wytrzymałej skrzynki drewnianej, żebym mógł przetrzymywać tam cenne przedmioty. Natrafiłem na takową dopiero w ofercie firmy Vent. Zakupiłem i jestem zadowolony.