Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5223000324
REGON: 14635575000000
KRS: 0000436809
Rok założenia:
2012

Polecane oferty

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż urządzeń, które są wykorzystywane w przemyśle sp...
Warszawa, Wał Miedzeszyński 131B
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest sprzedaż linii produkcyjnych, a także pojedynczy...
Od dwudziestu czterech lat zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją profesjonalnych i bezpieczny...
W firmie Mega zajmujemy się projektowaniem i produkcją maszyn dla przemysłu spożywczego. Ofertę ded...

O firmie

Siedziba naszej firmy Vemag Polska znajduje się w Warszawie. Posiadamy ogromne doświadczenie, które wynika z prowadzonej od 60 lat działalności w branży mechaniki spożywczej. Od samego początku produkujemy urządzenia i maszyny dla sektora spożywczego.

Oferta

Produkcja artykułów spożywczych wymaga zastosowania urządzeń i maszyn spełniających niezwykle rygorystyczne normy sanitarne. Nasza firma wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez firmy działające w branży spożywczej i oferuje im szeroką gamę urządzeń do produkcji żywności. Dokładamy wszelkich starań, by nasze urządzenia charakteryzowały się najwyższą jakością, wytrzymałością oraz łatwą obsługą, którą osiągnęliśmy dzięki zastosowaniu automatyzacji. Dbamy również o to, by nasze urządzenia były ekonomiczne w eksploatacji.

Wszystkie maszyny z naszej oferty skonstruowane są w oparciu o sprawdzone rozwiązania, z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz najlepszych jakościowo materiałów. Nasze rozwiązania pozawalają na szybkie i dokładne przetwarzanie żywności (takiej jak mięso) oraz jej pakowanie. W tym celu przygotowaliśmy ofertę urządzeń i całych ciągów produkcyjnych wytwarzających parówki, mięso mielone, hamburgery oraz szaszłyki. Dzięki naszym urządzeniom mięso można rozdrobnić, sparzyć oraz napełnić nim jelita o odpowiedniej długości.

W naszej ofercie znajdują się ponadto komory do wędzenia mięsa. Posiadamy także urządzenia, które w próżniowej atmosferze nadziewają farszem produkty mięsne, warzywne i inne, w różnym kształcie. Uzupełnieniem naszej oferty są specjalistyczne urządzenia dla piekarni, umożliwiające precyzyjne dzielenie ciasta na porcje.

Poza produkcją maszyn zajmujemy się ich profesjonalnym serwisowaniem. Naprawiamy uszkodzone maszyny, wymieniamy zużyte elementy oraz prowadzimy okresowe przeglądy. Ułatwieniem w wykonywanej pracy jest posiadany przez nas szeroki zasób części zamiennych do urządzeń, które możemy dostarczyć do Klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty! Więcej informacji o sprzedawanych produktach oraz zdjęcia znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Vemag Polska Sp. z o.o.

Vemag Polska Sp. z o.o., Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Vemag Polska Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
15.07.2014
Pełen profesjonalizm, miła i fachowa obsługa, przyjemna współpraca, cóż pisać same pozytywy. Polecam usługi tej firmy.