Wozimy pracowników specjalistycznych
Wozimy pracowników specjalistycznych, Vela Sp.j., Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 8521137763
REGON: 810845199
KRS: 0000377537
Rok założenia:
1996

O firmie

Przedsiębiorstwo Vela powstało w 1996 roku. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie. Zajmujemy się transportem. Właścicielami są Danuta i Marek Chrzanowscy.

Oferta

Do naszych zadań wchodzi przede wszystkim przewóz osób. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy jak najlepszy komfort i bezpieczeństwo w podróży. Współpracujemy zarówno z Klientami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami. Oferujemy:
  • przewóz osób,
  • transport międzynarodowy,
  • transport krajowy,
  • transport osobowy,
  • przewóz grup zorganizowanych.
Pracują u nas tylko doświadczeni kierowcy, którzy swoimi umiejętnościami udowodnią, że warto korzystać z naszych usług. Dbamy o to, by przestrzegane były w trakcie jazdy wymagane przepisy, co także zwiększa poziom bezpieczeństwa. Nasze samochody to nowe wygodne pojazdy. Wśród nich są samochody osobowe i mikrobusy. Posiadają wszelkie udogodnienia do dłuższej jazdy.

Zapewniamy przewóz marynarzy, przedstawicieli przedsiębiorstw żeglugowych i agencji morskich. Tak moderujemy ofertę, aby każdy z naszych Klientów był z niej zadowolony. Jesteśmy firmą terminową i dotrzymującą zawartych umów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

W jaki sposób zapewnić marynarzom bezpieczny transport na statki w całej Europie?
W jaki sposób zapewnić marynarzom bezpieczny transport na statki w całej Europie?
Praca marynarza to nie tylko pobyt na statku, ale też ciągłe podróże do portów zlokalizowanych w całej Europie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Vela Sp.j.

Vela Sp.j., Szczecin

Opinie (4)

Opinie o firmie Vela Sp.j.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
09.05.2020
Regularnie wożą naszych pracowników. Jeżdżą na lotnisko i z powrotem. Dzięki tej stałej umowie, jesteśmy pewni, że ludzie nie zostaną bez transportu.
Jacek
Jacek
5.0
07.03.2020
Samochody, którymi wożą ludzi, są niezwykle wygodne. Mają wszelkie udogodnienia do tego, by odbywać długie trasy. Fajnie, że o wszystkim jest pomyślane.
Kryspin
Kryspin
5.0
31.01.2017
Jakość na najwyższym poziomie polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.10.2013
Bardzo solidna, uczciwa i..elegancka firma. Profesjonalni i kontaktowi kierowcy, serwis punktualny jak w zegarku szwajcarskim. Panstwo Chrzanowscy(wlasciciele) to wysoka kultura obslugi i klientowi sa w stanie zalatwic "zlotego slonia w karafce". Najbardziej jednak istotna rzecz w korzystaniu z ich uslug, to jest to ze firma posiada wysokie ubezpieczenia takze poza granicami Polski czyli jazda z Nimi jest bezpieczna. POLECAM Jacek Niedzwiedzki