Profesjonalna obsługa cystern
Profesjonalna obsługa cystern, Vein Żyła Sp. j. Cysterny drogowe, Jankowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6380005750
Branża:

O firmie

Vein Żyła to firma, która ma swoją siedzibę w Jankowicach, w powiecie pszczyńskim, na terenie województwa śląskiego. Proponujemy naszym klientom kompleksowy serwis cystern drogowych. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1990 roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Od samego początku rozwój firmy był dla nas niezwykle istotny. Zaczynaliśmy jako mały sklep, ale szybko podjęliśmy się serwisowania samochodów ciężarowych, dostawczych, przyczep i naczep. W 1997 roku otrzymaliśmy uprawnienie Kolejowego Dozoru Technicznego w związku z naprawami cystern drogowych i kontenerów cystern do przewozu materiałów niebezpiecznych wg ADR, a także do przewozu materiałów sypkich i granulowanych rozładowywanych pod ciśnieniem. Natomiast od 2003 roku posiadamy certyfikowany System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001.

W Vein Żyła świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a nasza podstawowa oferta obejmuje kompleksową naprawę, przeglądy techniczne i obsługę. Jej zakres to:
  • cysterny drogowe,
  • kontenery cystern,
  • urządzenia ciśnieniowe,
  • naczepy, przyczepy,
  • wózki widłowe i koparki,
  • samochody ciężarowe i dostawcze.
Dodatkowo możemy pochwalić się dużym doświadczeniem, jeśli chodzi o naprawę, obsługę i montaż urządzeń pomiarowych do cieczy kriogenicznych (tlen, azot, argon itp.). Jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem producenta FLOW Instruments Solingen. Posiadamy również autoryzację na naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne cystern drogowych wraz z ich osprzętem, a także inne uprawnienia.

Rozszerzeniem naszej oferty są usługi tokarskie, frezarskie, ślusarskie, szlifierskie, a także spawania, regeneracji głowic silników spalinowych, korbowodów, osi jezdnych i zawieszeń, jak również sprzedaż części zamiennych.

Cechuje nas skrupulatne i profesjonalne podejście, każdego Klienta i zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których wieloletnie doświadczenie i umiejętności są nie do przecenienia. Jakość, a co za tym idzie, zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najistotniejsze.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Artykuły

Gdzie dokonać przeglądu cysterny?
Gdzie dokonać przeglądu cysterny?
Przewóz materiałów niebezpiecznych w cysternach wymaga m.in. doskonałego stanu technicznego pojazdu – komu zlecić przegląd cystern i ewentualne naprawy?

Wideo

Kontakt

Kontakt Vein Żyła Sp. j. Cysterny drogowe

Vein Żyła Sp. j. Cysterny drogowe, Jankowice

Opinie (2)

Opinie o firmie Vein Żyła Sp. j. Cysterny drogowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emil
Emil
5.0
25.05.2019
Nikt nie może się z wami równać. Mało, która firma trudni się takimi usługami. Do tego tyle dodatkowych zajęć. Super!
Franciszek
Franciszek
5.0
31.03.2019
Jesteście firmą, której mogę zaufać. Wiem, że naprawa czy serwis mojej cysterny przebiegną należycie i dokładnie.