Pełen zakres robót żelbetowych
Pełen zakres robót żelbetowych, Vector s.c. PPHU, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5992925300
REGON: 080031053
Rok założenia:
2005

O firmie

Siedziba firmy Vector znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Przedsiębiorstwo prowadzone jest przez Wiktora Warmuza i Bartosza Rudomina. Jego początki sięgają 2005 roku, a wykonywane usługi związane są z pracami budowlanymi.


Oferta

Vector buduje obiekty przemysłowe i mieszkaniowe. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i wysoką jakość prac. Podczas realizowania zleceń firma zajmuje się przede wszystkim robotami żelbetowymi. Ma na swoim koncie m. in. prace dla firm Skanska SA i Polimex-Mostostal SA. Oferta robót budowlanych obejmuje:
  • konstrukcje betonowe hal produkcyjnych
  • konstrukcje betonowe obiektów handlowych
  • konstrukcje betonowe budynków mieszkalnych
  • konstrukcje betonowe parkingów wielopiętrowych
  • konstrukcje mostów
  • konstrukcje obiektów biurowych
  • konstrukcje obiektów usługowych
Vector ma też doświadczenie w budowie zbiorników betonowych. Zarówno w tym przypadku, jak i w przypadku pozostałych konstrukcji używane są podczas robót najlepsze jakościowo materiały, ze specjalnymi domieszkami, np. nadającymi wodoszczelności. Poza wymienionymi konstrukcjami ekipa specjalistów takich jak cieśle i zbrojarze wylewa też płyty fundamentowe, wznosi szyby windowe i betonuje schody. Może również budować słupy i stropy.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Vector. Więcej, w tym dodatkowe zdjęcia realizowanych inwestycji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Vector s.c. PPHU

Vector s.c. PPHU, Gorzów Wielkopolski

Opinie (0)

Opinie o firmie Vector s.c. PPHU