Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7391426378
Rok założenia:
2009

O firmie

Biuro rachunkowe Vectiqal znajduje się w Olsztynie. Działalność prowadzimy od 2009 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Danuta Januszewska.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług rachunkowych. Posiadamy 9-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje rozliczanie podatku PIT, VAT oraz CIT, prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, a także sporządzanie bilansów. Dodatkowo zajmujemy się przygotowywaniem rozliczeń z ZUS, a także obsługą kadrowo-płacową.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co znacznie usprawnia i skraca czas naszej pracy. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Dodatkowo przygotowujemy sprawozdania finansowe oraz pomagamy w założeniu własnej działalności gospodarczej. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby Biura rachunkowego Vectiqal w Olsztynie

Kontakt

Kontakt Vectiqal Biuro rachunkowe Danuta Januszewska

Vectiqal Biuro rachunkowe Danuta Januszewska, Olsztyn

Opinie (2)

Opinie o firmie Vectiqal Biuro rachunkowe Danuta Januszewska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kama
Kama
5.0
30.07.2019
Biuro rozlicza wszystko zawsze na czas, a przy tym ich cennik jest bardzo korzystny dla klienta.
Zadowolony klient
Zadowolony klient
5.0
30.07.2019
Biuro rachunkowe godne polecenia. Współpraca to sama przyjemność .