Sprzedaż mieszkań i budowa domów na zamówienie
Sprzedaż mieszkań i budowa domów na zamówienie, VebaLifts, Konstantynów Łódzki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7312068135
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

VebaLifts zajmujemy się nie tylko inżynierią dźwigową. Jesteśmy również cenionym deweloperem. Nasza siedziba znajduje się w Konstantynowie Łódzkim.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Oferta

Naszą ofertę deweloperską stanowią przede wszystkim mieszkania w kameralnych budynkach wielorodzinnych oraz domy mieszkalne w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Realizujemy także inwestycje we współpracy z inwestorami, którzy zainteresowani są usługami deweloperskimi i skutecznym pomnażaniem zainwestowanego kapitału.

Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie nasze projekty były zarówno funkcjonalne, jak i estetycznie zrealizowane. Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy gwarantują nam odpowiednią jakość wykonania poszczególnych etapów. Chcemy, by osoby, które zdecydują się na zakup, mogły zamieszkać w nowoczesnych i wykonanych starannie pomieszczeniach.

Oprócz aspektów architektonicznych i technicznych dbamy także o atrakcyjną lokalizację naszych inwestycji. Klientom pragniemy zapewnić mieszkanie w spokojnej, czystej okolicy, a jednocześnie blisko ważnej dla komfortu infrastruktury czy zaplecza handlowego.

Chętnie opowiemy o szczegółach naszej aktualnej oferty podczas kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszym biurem.

Więcej informacji

  • Widny osobowe zobacz
  • Windy towarowe zobacz
  • Windy samochodowe zobacz
  • Windy dla osób niepełnosprawnych zobacz
  • Platformy dla osób niepełnosprawnych zobacz

Kontakt

Kontakt VebaLifts

VebaLifts, Konstantynów Łódzki

Opinie (0)

Opinie o firmie VebaLifts


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.